Alex Ua не рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Дитячий розумний годинник Gelius Pro GP-PK001 Kid Pink, Замовлення №402450

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Перепрошуємо за надані незручності. Було вжито заходів для перевірки товарів, та надалі таких ситуацій не траплятиметься. Також перепрошуємо за довге очікування на погодження повернення коштів.
Тарас рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Logitech Pebble M350 Wireless Sand (910-006751), Миша Logitech Pebble M350 Wireless Sand (910-006751), Замовлення №401039

Все пройшло добре й передбачувано. Товар якісний, чек і гарантія в пакунку. Все як слід.
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день, Тарасе! Раді, що Ви залишилися задоволеними товаром. Та дякуємо Вам за позитивний коментар та що обрали наш магазин!
Sergey Boychuk не рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73)

Замовив по одній ціні (7799грн., як було зазначено на Hotline), перетелефонували та повідомили, що відправлять "завтра" (це мала бути неділя, 24.12.2023р.). Сьогодні (26.12.2023р.) відписали мені у Viber, що "змушені повідомити, що обраний вами товар станом на зараз відсутній на складі." Заходжу на сайт продавця та бачу, що позиція "в наявності", просто ціна трішечки зросла - 8499грн.
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Перепрошуємо за надані незручності. Дійсно було допущено помилку в системі, через що товар показувався як не в наявності. Потім через деякий час було сформовано новий закуп на товар, через що і виникли такі проблеми. Ще раз перепрошуємо за непорозуміння, помилку було виправлено та надалі таких помилок більше не траплятиметься.
Alex Muzychuk не рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Хотів купити: Чохол дорожній для стайлера Dyson Airwrap Storage Pouch Black/Purple (971074-02)

Наполегливо не раджу замовляти на цьому сайті. Оформив замовлення Чохол дорожній для стайлера Dyson Airwrap Storage Pouch Black/Purple (971074-02) на подарунок. По телефону уточнив терміни відвантаження щоб встигнути, підтвердили що відправка протягом 3-5 днів. Через тиждень знову набрав і знову отримав підтвердження що скоро відправлять. Сьогодні вже майже 2й тиждень і мені сказали що цього товару немає у постачальника. Ніколи більше не буду замовляти у їх.
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Перепрошуємо за надані незручності. Дійсно було допущено помилку в системі, через що товар показувався як в наявності на сайті, і нам також не була відома реальна наявність товару. Ще раз перепрошуємо за непорозуміння, систему було виправлено та надалі таких помилок більше не траплятиметься.
Лисий 2 не рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Хотів купити: кронштейн для телевізора

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Ataman4ik1994 не рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: samsung a 24, Посудомийна машина Electrolux EEA912100L, Замовлення №400401

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Перепрошуємо за надані незручності, дійсно була затримка в доставці оскільки великогабаритний товар ми не маємо на наших основних складах. Надалі будемо контролювати процес затримки товару в доставці, аби більше не виникло такої затримки повторно.
Volodymyr не рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Black (BHR5896GL)

Замовив навушники. Підтвердили і відправили досить швидко, тут все ОК. Але під час перевірки товару на відділені пошти виявилося, що надіслали китайську версію, замість глобальної, яка вказана на сайті і яку я замовляв. Так робити не можна. Від замовлення відмовився, але втратив час.
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Перепрошуємо за надані незручності. Товар дійсно мав надійти глобальної версії. Але постачальником було надано відповідь, що вагомої різниці по якості товари не мають.
Николай Гудков не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 грудня 2023

Купив: Материнська плата ASUS PRIME X570-PRO, Замовлення №397419

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

20 грудня і досі нічого не вирішилось. Звернення до служби підтримки результату не дає. Раз за разом повторюють, що оформлюють повторне звернення, подають якісь заявки, надсилають листи і кожен раз кажуть чекати, коли зі мною звяжуться. Час іде, а ніхто не звязується. В чаті в телеграмі після відповідей про очікування просто ігнорують.
20 грудня 2023 Відповісти
Bohdan відповів на коментар Николай Гудков
тому завжди ставлю післяоплату або систему при якій можу повернути гроші
21 грудня 2023 Відповісти
Повернення коштів все таки погодили, тому все вирішилось позитивно. Заради справедливості скажу, що купував в цьому магазині і процессор і з тим замовленням все було супер. Надіслали швидко, до товару ніяких претензій. Тому тут як пощастить, але відразу оплачувати я все таки не радив би.
23 грудня 2023 Відповісти
Bohdan рекомендує цей магазин
17 грудня 2023

Купив: Монітор Samsung Odyssey G5 LC27G55T Black (LC27G55TQWIXCI), Замовлення №МОБОО372008

Купляв у рассрочку. Чудовий монітор. Кабель РС у подарунок + безкоштовна доставка. Все ок
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Богдане! Дякуємо за приділений час для написання відгуку! Сподіваємось Вас в подальшому лише радувати пропозиціями! Приємного користування!
Sunrise рекомендує цей магазин
17 грудня 2023

Купив: Фітнес-трекер Huawei Band 8 Midnight Black, Дитячий розумний годинник HUAWEI Band 8 Midnight Black (55020AMP), Замовлення №398366

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня. Дякуємо за відгук!