Isolar рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач TEAM CX1 240 GB (T253X5240G0C101), Замовлення №113728

В этом магазине покупаю достаточно редко, но в моём случае было без нареканий, доставляют в сроки, возвратов не было. Рекомендую к сотрудничеству.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня. Дякуємо за залишений відгук та за рекомендацію! Приємного Вам користування!
Dmitry Molchanov не рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Електрична зубна щітка MiJia Sonic Electric Toothbrush T100 Blue, Замовлення №№396275

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Пакування - безформенний картон завернутий плівкою, тому заводська коробка товару прийшла пом'ята (щітку купляв на подарунок на Миколая, зовнішній вигляд мав значення). Заводська упакова - вскрита, на упаковці брудні сліди клею від скотчу. Колір - замовив блакитний, на упаковці вказано блакитний, по факту відправили білий. Фіскальний чек - відсутній, навіть не було накладної з номер замовлення та найменуванням придбаного товару.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Дмитро! Нам дуже прикро, що товар вам був доставлений у такому вигляді. Ми надаємо повний огляд перед покупкою на відділенні Нової пошти! Щодо фіскального чеку, інформацію прийняли до уваги і в подальшому, він буде у всіх замовленнях!
Yuriy не рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Дякуємо за замовлення МОБ00379778. Вартість 3 012 грн. Ми повідомимо Вам, коли відправимо замовлення, Матрац пружинний MatroLuxe The HOME Tiffany/Тіфані 160x200, Замовлення №Моб00379778

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Термін не вказан. Самі собі придумають коли буде
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Юрій! Біля кожного товару для зручності оформлення замовлення вказані терміни доставки. Дякуємо за відгук!
bb не рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) GOLF G80 10000 mAh Black

Позвонил по GOLF G80 10000 mAh узнать информацию, за вчера так никто и не перезвонили а обещали узнать вопрос и набрать меня в течении 10 минут. Вот такой вот интересный магазин ЖЖУК, если даже на ровном месте не исполняют обещание, я даже не хочу думать что будет если брак Монитора за 8000 гривен. Будет так же полный игнор ? Как так работает этот магазине не понятно, полная ерунда получается.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що ви не отримали інформацію по своєму запиту! Для підвищення якості роботи відділу, ваш відгук переданий повністю керівнику відділу! Дякуємо за приділений час для написання відгуку!
Маленькая сосна не рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: БФП HP DeskJet 2710e (26K72B), Замовлення №393923

Не пропускают негативные отзывы о товаре. Постоянно не верно указывают номер при отправке, постоянно в конце 9, вместо 5. Из плюсов можно выделить оплату частями
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня. Дякуємо Вам за залишений відгук!
Comprador не рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Хотів купити: Соковитискач центробіжний Gorenje JC805EII

Перше знайомство з цим Жжуком виявилось вкрай невдалим. Було замовлено соковитискач Gorenje JC805EII за акційною ціною 2210 грн. Через день «акція» закінчилась і тільки після цього з’ясувалось що товар по цій ціні магазин продавати вже не збирається. Хоча замовити його все ще можна (тобто він був і є в наявності), але тепер вже за новою ціною – 3626 грн. Моя оцінка – «не рекомендую».
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня. Дуже шкода, що сталася дана ситуація! На жаль, акційна пропозиція постачальника стосувалась певної кількості товару. На момент відвантаження ми дійсно не змогли відправити вам товар за акційною пропозицією. Вибачте за непорозуміння!
Тульчинський Р не рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №11223

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок! Для покращення якості роботи магазину, ваш відгук передано керівнику відділу!
Павло Марченко рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Ліхтар налобний VIDEX VLF-H015, Замовлення №393211

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Павло! Дякуємо за залишений відгук!
Go Clever не рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Хотів купити: Електрочайник Delfa 3000 X

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня. Нам дуже прикро, що сталась така ситуація! Але на жаль, у нашого постачальника був технічний збій по залишкам товару та сталась невідповідність на нашому сайті!
Денис Царенко не рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Хотів купити: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Black (BHR5896GL)

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Денисе! Дякуємо Вам за можливість діалогу із Вами. Ваш відгук передано керівнику відділу постачання для повної перевірки відділу! Перепрошуємо, що витратили Ваш час та принесли негативні емоції.