Wadim Wadim рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Beko RCNA406E35ZXBR, Холодильник з морозильною камерою Beko RCNA406E35ZXBR, Замовлення №197865

Купував даний холодильник і ще інші чотири одиниці побутової техніки, ціни актуальні, доставили з Києва в Житомир власним транспортом за домовлену суму ціни ні на один товар не змінились, все як було на хотлайн так і в даному магазині все класно. Рекомендую.
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня Wadim Wadim. Щиро дякуємо Вам за рекомендацію. Приємно, коли Клієнт задоволений якістю обслуговування та придбаним у нас товаром. Звертайтесь до нас ще. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
Адонис Львович не рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Gorenje NRK620FABK4

Опис доставки не відповідає дійсності...НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня Адонис Львович. На жаль, Ви не вказали що конкретно не відповідає дійсності. Інформація на сайті вся актуальна. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
Rostislav Shokin не рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock S5 MAX White

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Комиссия при оплате по безналу 2% не указана в объявлении
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня Rostislav Shokin. Слушне зауваження, обновили інформацію на сайті. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
Алексей Лаптев не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Steatite Elite VM 080 D400-2-BC (851188)

Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Steatite Elite VM 080 D400-2-BC (851188) 7 074 грн указана ціна по хотлайну, але переходимо по посиланню й ціна вже 7300 й ще й акція) не рекомендую такий магазин. Скріншот прикрипляю
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго вечора Олексій. Хотлайн - це платформа, де магазини рекламують свій товар, якщо ви не знали і якщо на сайті змінюються ціни, то на хотлайн вони змінюються не що хвилини. Ціна на сайті актуальна, а акція закінчилась. Суто з технічних причин знак акція прибираеться через деякий час. Отож, не вбачаємо жодної проблеми в цій ситуації. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
вибачте, але в нормальних магазинах ціна співпадає с хотлайн. перевірив більше 10-ти магазинів. тому не ще раз повторюю свою думку - не рекомендую ваш магазин до співпраці.
10 жовтня 2023 Відповісти
Natacha рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Занурюваний блендер Tefal Infiny Force V2 3in1 HB943 (HB943838), Замовлення №№19588

Доброго дня замовила блендер Tefal Infiny Force V2 3in1 HB943838 і ви знаєте не пожалкувала про своє замовлення. Замовлення опрацювали швидко, відправили теж швидко, продавець-консультант Олександр супер, магазин супер, мені все сподобалось.
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго вечора Natacha. Дякуємо за відгук, дякуємо за довіру та приємні слова! Приємного Вам користування товаром. Чекаємо на нові звернення! З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
Кирилл Свергунов рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Whirlpool WRBSB 6228 B, Замовлення №8207

Покупаю технику в этом магазине не первый раз. Ребята дали консультацию, знают свое дело! Я доволен. Как всегда все супер))
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня, Кирилл. Ми дякуємо Вам за приємний відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
Геннадий Минаков не рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Хотів купити: Пральна машина автоматична Beko WUE6511XAW

Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня Геннадий, вибачте за незручність, на жаль помилки на сайті трапляються. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
ldima рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: Edler ED-400SF, Замовлення №4958

Зробив замовлення на холодильник з доставкою м Київ.В наявності був, ціна відповідала на сайті, доставку зробили наступного дня.З товаром було все гаразд, гарантія та чек були. Задоволений роботою магазину. Як з недоліків, трохи завелика ціна доставки, але то таке. Дякую за роботу. Ї
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня, ldima. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
cherkova не рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Духовой шкаф Bosch HBG635BB1, Духовка електрична Bosch HBG635BB1, Замовлення №1

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Покупателям рекомендую делать скрин шот цены на дату заказа, товар привезли, но цена оказалась выше на 600грн. Плюс к цене добавляете 500грн доставку и 200 если поднимут на лифте, возможно будет дешевле в другом магазине. Гарантию производителя тоже не дают, только чек, по чеку гарантия магазина 1 год.
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня шановна cherkova. Ціна на цю духовку вже незмінна декілька тижнів. Тож яка ціна була на сайті по такій самій ціні Вам її привезли. Такої практики як міняти ціну вже готового замовлення не маємо. Умови доставки та заносу техніки прописані на сайті, а також завжди озвучуються клієнту менеджерами нашого магазину, тож покупцеві вирішувати погоджуватись або ні з такими умовами. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
Анатолий Ялковский не рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Хотів купити: Пральна машина автоматична Indesit OMTWSE 61051 WK UA

Хотів замовити пральну машину Indesit, ціна на сайті одна, а при оформленні на 400грн. більша, замовив у іншому місці.
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня Анатолий. Не зрозуміло, де ви робили замовлення, в нашому магазині яка ціна на сайті - така буде і в замовленні, іншого варіанту бути не може. З повагою та найкращими побажаннями магазин Tehno Age!
там само було, взяли предоплату 500грн, а коли привезли то на 600грн дорожче.
8 вересня 2023 Відповісти
Анатолий Ялковский відповів на коментар cherkova
Я хотів зробити замовлення по телефону! Менеджер мені сказав, що самовивозу не має(тільки доставка за 500грн.), плюс ціна різко піднялась на 400 грн. Яка ціна на сайті - така буде в замовленні? - БРЕХНЯ!!! Почитайте відгуки про свій «магазин» - там половина відгуків з подібною проблемою! На політиці обману клієнтів далеко не заїдите!
12 вересня 2023 Відповісти