Сергей Зубарев не рекомендує цей магазин
27 серпня 2023

Хотів купити: Gorenje MO235SYB, Мікрохвильовка з грилем Gorenje MO235SYB

Не сподобалося: відповідність умов оплати

связались в течении часа и потребовали предоплату за доставку 500 грн якобы туда и обратно, хотя новая почта уже полгода делает возврат товара бесплатно , но об этом в интернет магазине ничего не знают. Никакой информации о предоплат е в описании на сайте нет. считаю это обманом покупателя. Кроме того оплата принимается только на карту физ лица что очень подозрительно, расчетного счета или карты ФОП предоставить не могут.
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня Вам, шановний Сергію! Ми раді кожному нашому клієнту, навіть тим, хто пише негативні відгуки, але якщо відгук відповідає дійсності. По-перше: на сайті вказана вся інформація, щодо відправки НП. скрин прикріплюємо. По-друге: немає поняття безкоштовне повернення Якщо Отримувач відмовився від посилки або якщо не забрав посилку, Відправник може замовити додаткову послугу «Повернення» на зручну для себе адресу. Звертаємо вашу увагу що, якщо послуги з доставки не були сплачені перед відправленням, Відправнику доведеться сплачувати доставку і повернення згідно тарифів Нової пошти Кажучи просто, доставку в обидва боки сплачує магазин. тому наш магазин і ще дуже багато магазинів беруть часткову предоплату за товар, про що вказано на нашому сайті. І якщо наш магазин працює багато років ,то запитання з приводу карти чи рахунку чи підозрілості - то такі запитання не на часі. На хотлайн є ще дуже багато продавців, може там знайдете максимально вигідну для себе пропозицію. З повагою, магазин Tehno Age!
Denys Galanenko не рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Beko RCSA406K30W, Замовлення №Не видано магазином

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго ранку Denys, нам прикро, що так сталося. але є безліч факторів, які впливають на виконання, наприклад, зламалася машина чи зникло світло на складі і через це не змогли видати товар та ще дуже багато чого. Ми зробили все можливе, щоб як найшвидше товар було доставлено Вам. З повагою, магазин Tehno Age!
Do6po1 не рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung QE55S90C

не та цена, чуток дороже на 15000грн, 51000грн
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго ранку, так, на сайті була помилка, яку ми одразу виправили. Гарного дня!
Klimintim рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Electrolux EW6S427BUI, Замовлення №7420

Замовляв вже не перший раз в цьому магазині ! Хлопці дуже відповідальні. Товар весь в заводському, оригінальному пакуваню від виробника. Розрахунок по факту! Швидка та якісна доставка.
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго ранку, Klimintim. дякуємо, що звернулись до нашого магазину. Завжди раді бачити Вас серед наших постійних покупців. З повагою, магазин Tehno Age!
Інна Соколовська рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Gorenje WHE72SFS, Замовлення №7571

Покупкою та якістю товару дуууже задоволена ,обслуговування менеджера на вищому рівні ,те саме можу сказати про рівень доставки ,занесли навіть у квартиру . Я ваш клієнт ! Дякую за якісний сервіс !
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго вечора Інна, дякуємо Вам за гарну оцінку нашого магазину. Завжди раді бачити Вас серед наших постійних покупців. З повагою, магазин Tehno Age!
vl1 не рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Хотів купити: Холодильник с морозильной камерой Bosch KGV36UW206

После того как два раза позвонил в магазин и поинтересовался товаром, цена резко выросла на 400 гривень. Прекрасный метод ведения бизнеса
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня, шановний vl1, можна дзвонити і десять разів, але замовлення не було зроблене. Поки Ви дзвонили та думали, холодильник був проданий. Нова ціна була від іншого постачальника, на сайті одразу було змінено ціну і навіть тоді вона була нижче ніж у будь-кого. Отож не вбачаємо в данному випадку проблеми. Вдалих Вам покупок. З повагою, магазин Tehno Age!
Костя Калініченко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 лютого 2023

Хотів купити: Посудомийна машина Bosch SPS2IKW04K

Вирішили проблему
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго вечора Костя, щиро дякуємо Вам за розумiння. З повагою, магазин Tehno Age!
Все добре,вирішили питання
1 березня 2023 Відповісти
Олександр Біліба рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Gorenje ECT643BCSC, Замовлення №03/02/23

Рекомендую даний магазин. Купували варочну поверхню Gorenje ECT643BCSC. Представник все пояснив, та запропонував декілька способів оплати. В даний час робити передоплату дуже страшно! Але все вийшло добре. Спочатку 10% передоплати, всі інші кошти на новій пошті після огляду. Дякую за сервіс та швидку доставку.
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго вечора Олександр. Дякуємо, що обрали наш магазин! Нам важливо, щоб кожен клієнт був задоволенний обслуговуванням та покупкою! Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, магазин Tehno Age!
Игорь Алехин рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Микроволновая печь Samsung MS23F302TAS, Мікрохвильовка з грилем Samsung MS23F302TAS, Замовлення №123

Покупал микроволновку Samsung быстро доставили целая и уже в работе спасибо ,все быстро и четко . Спасибо!
Відповідь представника «TehnoAge»
Добрый день Игорь. Спасибо, что оставили отзыв! Приятно, что Вы оценили качество нашей работы, обращайтесь еще! Примите наши поздравления с Новогодними праздниками! С уважением, Tehno Age!
Советую магазин , цена устроила и качество!
29 грудня 2022 Відповісти
Vasyl Arabadzhi не рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: пральна машина Samsung WW62J30G0LW, Пральна машина автоматична Samsung WW62J30G0LW, Замовлення №6827

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Тричі повторив, що доставка Новою поштою потрібна "на 5 етаж": по телефону, при замовленні на сайті та в переписці у Вайбері. Сказав що це "дуже важливо". Бо пенсіонерка, бо сама. Оплату доставки здійснює покупець. Як ви гадаєте, виконали побажання?
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня шановний Vasyl Arabadzhi. Прийміть наші вибачення за цю ситуацію, справа в тому, що через складність ситуації зі світлом ми змушені були залишити товар на автоматичну відправку, всі дані замовлення із зазначенням Вашого прохання нами були надані. З якоїсь причини вона не була виконана. Ми не знімаємо з себе частину провини, за цю ситуацію. Ще раз просимо вибачення. Вітаємо Вас із Новорічними святами! З повагою, магазин Tehno Age!