svyatoy13 рекомендує цей магазин
1 липня 2022

Купив: Холодильник Samsung RS61R5001M9/UA

Сервисом остался очень доволен. Как обещали так и привезли товар в назначенное время. Рекомендую!
Відповідь представника «TehnoAge»
Добрый день, svyatoy13!Нам очень приятно получить ваш искренний и положительный отзыв о работе нашего магазина! Желаем, чтобы новый холодильник радовал вас очень долго! С уважением, Tehno Age!
Артем Пекарь рекомендує цей магазин
22 червня 2022

Купив: Edler EWS6010S, Замовлення №2835

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Товар был в наличии доставили в тот же день .
Відповідь представника «TehnoAge»
Добрый день Артем, спасибо за Ваш отзыв, колектив нашего магазина старается делать все возможное, чтобы покупатель остался доволен от покупки. С уважением, Tehno Age!
Сергій Плимко не рекомендує цей магазин
21 червня 2022

Хотів купити: Siemens CT636LES1

На сайті можна зробити замовлення, телефоную для уточнення повідомляють, що уточняють і зателефонують. Чекаю вже тиждень, ніхто не телефонував. Трата часу, а не магазин. На сайті ще представлено кавову.
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня Сергію, нам прикро, що так сталося, інформацію ми поновили. З повагою, магазин Tehno Age!
Inga Gryschenko не рекомендує цей магазин
20 червня 2022

Хотів купити: Indesit E2SE 2160 W

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ціна відрізняється від сайту , доставка також ! Ціна за доставку по Києву 500 грн замість вказаної 300 грн .
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня Inga,дякуємо за відгук,на жаль,ми не знаємо,який товар Ви замовляли,на сайті нашого магазину вказані ціни за доставку в місті Київ : Вартість доставки по Києву дрібної побутової техніки 300 гривень до під'їзду Вартість доставки по Києву великої побутової техніки 500 гривень до під'їзду. З повагою,магазин Tehno Age!
voyt не рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Хотів купити: Стиральная машина LG F1296HDS0

Увидел на Hotline довольну низкую цену на стиралку, перешел на сайт магазина - там большими цифрами на красном фоне сообщается, что идет акция, по которой товар подорожал на 455грн. Прикольная акция...
Відповідь представника «TehnoAge»
Скажем по секрету, у нас много чего прикольного в магазине и если в этот прикольный момент был технический сбой, любому покупателю понятно было бы,что так цена не может быть и все было исправлено сразу как обнаружили эту проблему. Заходите к нам почаще, будем рады. С уважением, Tehno Age!
Oksana_Ok не рекомендує цей магазин
2 червня 2022

Хотів купити: Холодильник Samsung RT46K6340EF/UA

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «TehnoAge»
Доброе утро Оксана, примите наши извинения, за сложившуюся ситуацию, нам жаль, что мы подвели Вас. Будем стараться не допускать подобных ошибок в будущем. С уважением, Tehno Age!
alldake рекомендує цей магазин
4 грудня 2021

Купив: Sony KD-49XG9005, Замовлення №272

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня alldake,дякуємо за позитивний відгук про нашу роботу. Раді будемо бачити вас знову серед наших клієнтів. З повагою,магазин Tehno Age!
Катя Михальчук рекомендує цей магазин
25 листопада 2021

Купив: Духовка электрическая Samsung NV68R2340RB/WT Вытяжка телескопическая Samsung NK24M1030IB/UR

Ціни відповідають дійсності. Все як на сайті. Щиро вам дякую) Все відправили швидко) Отримала на наступний день після передоплати) Прийшло все ціленьке і гарненьке) Дякую вам дуже) буду ще замовляти) і радити ваш магазин всім)
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня,шановна Катя!Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже приємно, що змогли здивувати Вас і порадувати. Приємного користування технікою! З повагою,магазин Tehno Age!
Євген не рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Хотів купити: Варильна поверхня електрична Electrolux IPE6453KF

В телефонній розмові мені сказали, ви замовляйте у нас індукційну поверхню, а ми десь її візмем і вам за 200 грн. доставим! ВСЕ, альтернатив ні яких! Хочу сам забрати, ні як! Не раджу зв'язуватись з такими 'чудо' продавцями!
Відповідь представника «TehnoAge»
Доброго дня Євген. Вам чітко було сказано що даний товар доступний тільки на доставку (200грн) напряму від постачальника і ваше право було погодитися чи ні з цими умовами, а не писати відгуки, які не мають жодного відношення до репутації магазину. Вдалих вам покупок у майбутньому .
Доброго дня, не знаю хто! Коли я побачив ціну товара на Хотлайн, ні про які ПЛАТНІ ДОСТАВКИ я там ні чого не бачив! Була вказана чітко ціна товара. Тому як що додається не вказана ціна доставки, то така дія має назву ПРИХОВАНИЙ ПЛАТІЖ!
24 листопада 2021 Відповісти
Алёна Олеговна рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 жовтня 2021

Хотів купити: Холодильник

Товар получили. Спасибо
Відповідь представника «TehnoAge»
Здравствуйте Алёна Олеговна. Благодарим Вас за обратную связь. Пусть покупка радует Вас долгие годы! С уважением, Tehno Age!