Serhii Antonchyk рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Комплект фільтрів для пилососу Zelmar, Замовлення №834672

Дякую за чудовий сервіс та оперативність!
Сергій рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Фільтри для пилососу Electrolux, Замовлення №834182

Олег Дмитриев рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Люк для пральної машини Ariston C00510041, Замовлення №826679

Чудовий магазин з професійним і доброзичливим персоналом, Дуже відповідально поставились до замовлення. Без зайвого "напарювання". Щиро дякую!
Игорь рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Слюда для микроволновой печи, Замовлення №807454

Рекомендую, все супер быстро
Yuri Chagovec рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Набір фільтрів HEPA13 DJ97-01670B + контейнера DJ63-01126A для пилососа Samsung, Замовлення №804220

отримав все вчасно, магазин рекомендую, товар підходить під опис. замовляв для пилососа самсунг фільтра
Дякую за відгук
ostapiuk рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Леза до шкребка для чищення склокераміки Electrolux, Замовлення №803044

Ідеальне обслуговування. Постійно повертаюся до цього магазину. Дякую!
Дякую за відгук
Ira Huchenko рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Набір фільтрів для пилососа Philips FC8058/01 PowerPro Active/PowerPro Compact, Замовлення №799953

Швидко прийняли замовлення, швидко відправили. Уточнили щодо відповідності товару до потрібної моделі
Богдан Дмитрук не рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Блок підшипників до пральної машини Electrolux , Замовлення №153018

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Запчастина підійшла. Товар, оплачений в 13:21, з запитанням чи відправлять в той же день і отриманою позитивною відповіддю, відправляли 3 дні. Винні всі крім них. Завченні відповіді . Щось внятне зміг відповісти лише один менеджер з 4-5. Для чого вкладати гроші в рекламу,чат-боти, коли не можна організувати елементарного?
Представник магазину «Service-Market»
Добрий день, Богдан. Просимо вибачення за затримку із доставкою. Товар відправили та бачимо, що його забрали. Також за Вами закріплена знижка та безкоштовна доставка на наступне замовлення
26 липня 2023 Відповісти
dobs рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Ніж для кавомолки Moulinex SS-194287, Замовлення №761317

Замовляв з доставкою на поштомат, чесно папери навіть не дивився, упаковано гуд щоб не прижали + сам розхідник в оригінальному пакуванню. Ніж гострий навіть чуть пальці не порізав) Закрутив наче рідний)
Представник магазину «Service-Market»
Дякуємо за залишений відгук
26 липня 2023 Відповісти
mk рекомендує цей магазин
1 квітня 2023

Купив: HEPA13 Фільтр вихідний для пилососа LG ADQ68101903, Замовлення №748230

Спасибо за напоминание о замене фильтра!!
Дякуємо за залишений відгук