Анюта Євпак рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Фільтр та мішок для пилососу Samsung , Замовлення №741834

Замовляла фільтр та мішок для пилу Samsung. Все було в наявності, менеджер швидко в'язався та уточнив дані по замовленню! Магазин ДУЖЕ КРУТИЙ, ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Відповідь представника «Service-Market»
Дякуємо за залишений відгук!
Anatoliy Makovetskiy рекомендує цей магазин
7 березня 2023

Купив: Блок підшипників 203 EBI COD.098 вертикальної пральної машини Electrolux, Замовлення №740223

Практично все, що треба, було зроблено на сайті, дуже все інформативно і вірно. Менеджер лише уточнив, чи не було помилки з вибором запчастин. Дуже сподобався магазин.
Відповідь представника «Service-Market»
Анатолій, дякуємо за відгук!
lov рекомендує цей магазин
2 березня 2023

Купив: Hi-Therm 106699 Thermowatt Тен 1200W для водонагрівача, Анод магнієвий 25,5x170mm 102490 для бойлера Hi-Therm 170mm, Замовлення №739721

Магазин як завжди не підвів. Все що замовив доставили швидко. Якість відмінна
Відповідь представника «Service-Market»
Вдячні за залишений відгук!
degtyarow рекомендує цей магазин
26 лютого 2023

Купив: Набір фільтрів (вихідний HEPA11 + поролоновий з сіткою) для пилососа Samsung, Замовлення №736853

Дякуємо за Ваш відгук!
Даниил Говорунов рекомендує цей магазин
23 січня 2023

Купив: Манометр Ariston Matis, Замовлення №727275

Заказал монометра на котел Ariston, перезвонили быстро, в тот день отправили. Запчасть оригинальная. Уже работает.
Відповідь представника «Service-Market»
Даниле, дякуємо за залишений відгук!
Влад Субота рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Купив: Ніжка для пральної машини Indesit C00533677, Замовлення №726037

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Товар прийшов швидко і відповідав заявленим характеристикам. Менеджер дуже швидко зв‘язався. Відправка була зроблена день в день (замовляв вранці)
Відповідь представника «Service-Market»
Владе, дуже вдячні Вам за відгук!)
Сергей Онойко рекомендує цей магазин
24 листопада 2022

Купив: Внутрішнє скло дверей для духовки Electrolux, Замовлення №709131

Связался с оператором , он все рассказал и я выбрал стекло для духовки. Вообщем рекомендую этот магазин.
Відповідь представника «Service-Market»
Сергію, дякуємо Вам за покупку та залишений відгук!
Олександр Костур не рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: ТЕН нижній для духовки Hansa, Замовлення №195310

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Сьогодні купували товар у дуже зайнятих 2-їх продавців, які з велики зусилями відволіклися. Отримали товар, на питання "Можна перевірити на обрив", відповідь ось тестер, перевіряйте. А якщо я піаніст??? Забрали товар, не отримали "Все підійшло, до побачення". В накладній не вказано організацію/продавця (відвантажувальника). Привіт власнику і зайнятим продавцям бо мабуть багато роботи в часи коли продажі ніякі.
Представник магазину «Service-Market»
Добрий день Приносимо вибачення за данную ситуацію. Можемо запропонувати знижку 15% на наступну покупку до деяких группів товарів. Із Повагою Сервіс Маркет
29 листопада 2022 Відповісти
Дякую за розуміння та бажання покращити сервіс. Я гадаю що то було виключення і правил. Успіхів в бізнес в ці не легкі часи.
29 листопада 2022 Відповісти
Tannuwa Tannuwaa рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: Фільтр для пральної машинки, Замовлення №707987

Все вчасно, відповідає опису.
Дякуємо за відгук!
Павло рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: Деталі до пральної машини, Замовлення №690380

Купую вже не вперше в Service-Market, як завжди все, що є на сайті - в наявності, ціна завжди актуальна, після замовлення через сайт (корзину) зв'язуються дуже швидко, оголошують день доставки на пункт видачі і зазвичай до обіду оголошеного дня товар вже чекає. Дуже якісне обслуговування, рекомендую.
Дякуємо, що Ви з нами.