tarasmychal рекомендує цей магазин
23 жовтня 2022

Купив: Магнієвий анод, Замовлення №699519

Різні запчастини та комплектуючі до побутової техніки стараюсь завжди брати у них
Дякуємо за Ваш відгук.
Александр Деркач рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 серпня 2022

Купив: Запчастини до м\'ясорубки, Замовлення №672892

Следователь рекомендує цей магазин
17 червня 2022

Купив: Фильтр для пылесоса, Замовлення №205522

Купил фильтры для пылесоса Самсунг в три раза дешевле чем у представителя Самсунг! Качество товара хорошее. По модели пылесоса подобрали... спасибо ребятам! Доставка как доставка... Новая Почта берет Полцарства за коня))
Відповідь представника «Service-Market»
Вдячні Вам за залишений відгук!
Вадим рекомендує цей магазин
22 травня 2022

Купив: Whirlpool тэн и фланец барабана, Замовлення №648291

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Отличный магазин и оператор оперативно подтвердила совместимость с моделью стиральной машини
Відповідь представника «Service-Market»
Вадиме, дякуємо за відгук!
Василий Арсеньев рекомендує цей магазин
24 квітня 2022

Купив: шестерня мясорубки, Замовлення №636679

Магазин мені сподобався. Рекомендую всім.
Дякуємо за Ваш відгук!
Slavko Sereda рекомендує цей магазин
4 квітня 2022

Купив: Gorenje 380374 Ручка двери для холодильника (нижняя), Замовлення №639246

Замовлення зроблено на сайті, менеджер зв'язався протягом години-півтори, відправлено в той же день, нова пошта везла 4 дні. Все люкс!
Відповідь представника «Service-Market»
Slavko, дякуємо Вам за покупку та за залишений відгук!
Oleksandro рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Купив: Gorenje 188051 Блок электроподжига для газовой плиты DST2010-1063, Замовлення №622266

На сайті, запитав про необхідність запчастини, повідомив модель плити, підсказали яку модель мені придбати. Швидко оформили замовлення. Наступного дня забрав у своєму місті у служби доставки. Блок розпалювання добре встановився і працює без проблем. Дякую SERVICE MARKET за якісне і швидке обслуговування.
Відповідь представника «Service-Market»
Олександре, дякуємо Вам за залишений відгук!
amakar рекомендує цей магазин
16 січня 2022

Купив: LG AEG33121513 Тэн Kawai 1600W для стиральной машины 175 mm, Замовлення №616910

Заказ выполнен очень быстро (в тот же день). Забирал с самовывозом в Киеве. Удобное расположение магазина. Приятные цены и большой ассортимент. Рекомендую!
Відповідь представника «Service-Market»
Большое спасибо за приятный отзыв!
Алексей Гаврилко рекомендує цей магазин
15 січня 2022

Купив: Тарелка для СВЧ-печи Samsung 288мм DE74-20102D , Артикул: DE74-20102D), Замовлення №615876

Все дуже добре, тарілка підійшла
Вдячні Вам за відгук!
Альона Ліщук рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 січня 2022

Купив: Тарілка для мікрохвильової печі Samsung 255мм DE74-00027A, Замовлення №607512

Наплутали з замовленням, але обміняли, оплативши витрати за доставку! Дякую
Відповідь представника «Service-Market»
Альоно, дякуємо за розуміння, співпрацю, та залишений відгук!