Svetlana рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Philips Series 800 EP0820/00, Замовлення №152727

Відповідь представника «Golstar.com.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок, та за високу оцінку нашої роботи. Приємного користування, отримуйте задоволення від покупки! Будемо раді Вас бачити знову серед наших покупців! З повагою, команда Golstar.com.ua
Олександр Король рекомендує цей магазин

Швидко і відповідно заявленому
Сергій Луц рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Tefal DT8270 E1, Замовлення №Замовлення №152668

Найкращий сервіс. Дуже задоволений обслуговуванням. Ввічливі та тактовні працівники. Швидко відреагували на замовлення. Менше ніж за дві години від оформлення замовлення отримав ТТН про відправлення товару. Дякую інтернет магазину.
Ivan Shomko рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Кухонная машина Tefal QB516G38, Замовлення №0000101428

Купип цей товар але прийшлося відмовитися. Проте дуже швидко опрацювали замовлення. все супер
evgenko595 рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Занурюваний блендер Braun FP 3010 Tribute, Замовлення №0000101423

Slavkoxxl рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Мийний бездротовий пилосос Philips Aqua Plus XC8349/01, Замовлення № 000101425

Все дуже чітко і професійно! купував пилосос. маю надію все буде працювати якісно. Я некілька разів переносив час доставки, через власні справи і магазин нормально на це відреагував. Рекомендую!!!
Dasha Grudkina рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Насадка-м\'ясорубка Kenwood KAX950ME, Замовлення №152619

Дуже швидко відповіли і відправили, я навіть не очікувала, що все буде настільки швидко :). Все прийшло гарно упаковане і в повному комплекті. Знайдіть час написати їм позитивний відгук, бо такий сервіс дійсно заслуговує на більше клієнтів.
Ксюша Іващенко рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Electrolux EW6S306SU, Замовлення №101423

Ввічливо консультували. Оперативно доставили
Дмитрий Тимура рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Philips Series 800 EP0820/00, Замовлення № №152580

Передзвонили дуже швидко,та відправили товар швидше а ніж обіцяли,рекомендую.