wedc не рекомендує цей магазин
19 травня 2021

Хотів купити: Відеокарта nVIDIA RTX3070 Gigabyte Gaming OC 8Gb 256bit GDDR6 (GV-N3070GAMING OC-8GD) (598613)

Не цена, не наличие. Не кто не следит за актуальностью ((( очень плохо.
Представник магазину «iCom.net.ua»
Нажаль даний товар є дефіцитний. Як тільки з\'являється на сайті - надходить декілька замовлень на один і той же товар...всім нажаль не вистачає.
20 травня 2021 Відповісти
Greengo рекомендує цей магазин
21 квітня 2021

Купив: Телевізор Samsung UE55TU8500

Замовлення і доставка відбулися швидко і без проблем. Приємно було мати справу.
Vitaliy Kozlov рекомендує цей магазин
5 квітня 2021

Купив: Микрофон HyperX QuadCast S (HMIQ1S-XX-RG/G) (634789) Артикул производителя: HMIQ1S-XX-RG/G

Хорошие цены, широкий ассортимент. Рекомендую.
Olha Savchenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 березня 2021

Хотів купити: Gorenje BO73-ORA-B

На сайте продавца представлен другой товар, с серебренной ручкой вместо черной, это похожие духовки, но разного дизайна. На hotline стоит можель снятая с производства, которую если перейти по ссылке не купишь.
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Фото на hotline.ua будет исправлено.
Представник магазину «iCom.net.ua»
Добрый день! У нас на сайте представлена верная фото, на хотлайне - не верная. Вы пишите, что не понравилось наличие у нас. Что не так?
12 березня 2021 Відповісти
gruzovik1 рекомендує цей магазин
2 березня 2021

Купив: ПРОЦЕССОР AMD RYZEN 5 1600 (YD1600BBAFBOX) (566773)

Внимательное отношение к клиенту. Пунктуальная доставка.
Костя Твердохліб не рекомендує цей магазин
21 лютого 2021

Хотів купити: Комплект GSM сигнализации Ajax StarterKit Cam white, Замовлення №4150

Відмінили замовлення, без попередження і дзвінка
Dima Tarasiuk рекомендує цей магазин
15 лютого 2021

Купив: Клавіатура HyperX Alloy Origins Core Black (HX-KB7RDX-RU, 4P5P3AX), Замовлення №4047

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Замовив через сайт , через декілька годин забрав з офісу. Разом відкрили коробку та перевірили на механічні пошкодження . Мене все влаштовує.
Андрей Андрей рекомендує цей магазин
10 лютого 2021

Купив: Мышь Razer Naga Pro Wireless

Все быстро на улице коллапс снега намело а доставка вовремя, мыша круть, но тут отзыв о сервисе - все ок, доставщик на электрокаре)
Maksym Vorobiov не рекомендує цей магазин
22 січня 2021

Купив: Жорсткий диск Seagate SkyHawk Surveillance 3 TB (ST3000VX009)

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Продали ударенный диск. Повреждение невозможно было заметить через тёмный антистатический пакет. Диск с самого начала не работал. Естественно получил отказ от гарантийного обслуживания. Теперь ни денег, ни диска. Категорически не рекомендую данный магазин!
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Доброго дня! Наш інтернет магазин реалізує виключно нові товари в заводських упаковках з пломбами, якщо такі передбачені виробником. Також ми не відкриваєм товари без присутності покупця. По даному випадку: Ви купили у нас даний диск в заводській упаковці. Ваш обов'язок як споживача, оглянути товар при покупці (доставці, на складі нової пошти) Якщо товар виявиться пошкодженим - то ми товар не і будем Вам пропонувати. Товар вам був відвантажений 28.11.2020 року., до нас Ви звернулись з проблемою, що не працює диск 24.12.2020. Перед відправкою ви відправили фото диску на якому вже були дані пошкодження. Диск був переданий на офіційний сервісний центр, який видав акт, що дане пошкодження не підлягає під гарантійне обслуговування.
По-перше, нова пошта не дозволяє відкривати заводський блістер, поки товар не оплачений. А в блістері таке дрібне пошкодження помітити не можливо. По-друге, я це пошкодження не помічав до того моменту, аж поки ви мені на нього не вказали. І місяць сумнівався в чому причина поломки, в диску або в іншому обладнанні, що зрозуміло з мого гарантійного звернення. По-третє, я для себе впевнений, що це пошкодження сталося до того як ви мені продали диск. Тому що на пошті він був добре упакований, а я до нього дуже дбайливо ставився. І не треба мене переконувати в зворотному, якби я був не впевнений, то не залишив би цей відгук. До речі смарт диска показує, що не було жодного критичного удару, але він все одно не працює.
28 січня 2021 Відповісти
Почитал отзывы, у вас вообще нечего покупать
12 травня 2021 Відповісти
novak.knutd рекомендує цей магазин
19 січня 2021

Купив: Kivi 40U710KB (613481)