Сафронов Ваня рекомендує цей магазин
10 січня 2022

Купив: Пилосос Xiaomi RoboRock S5 Max White

Замовляю вже не вперше, завжди відмінний вибір техніки та ціни нижчі ніж в інших магазинах. Купівлею робота пилососа задоволений, чудово справляється з прибиранням, дякую за допомогу з вибором моделі. Доставка швидка. Рекомендую!
migel рекомендує цей магазин
30 грудня 2021

Купив: Монітор HP M27fq (2H4B5AA), Замовлення №13636

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Все пройшло чудово, зробив повну оплату онлайн, монітор доставили працює прекрасно
ШтрикульСаша рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Купив: Монитор Philips 271B8QJEB/00

Доставили мой монитор, Philips B-Line 271B8QJEB/00 очень быстро. Упаковон надежно, качество на высоте, яркий, очень красивый. Спасибо ребятам из магазина за технику отличного качества и хороший сервис.
Харитонов Саша рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Точка доступа UniFi 6 Lite Access Point (U6-Lite)

Магазин порадив хороший друг, він тут улітку теж купував точку доступу UniFi 6 Lite Access Point (U6-Lite). Як і передбачалося, продавець виявився чесним, товар відмінний, а сервіс магазину відпрацьований до дрібниць. Дзвінок – замовлення – відправка. Все чітко.
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Звертайтесь!
Mir4ikkk рекомендує цей магазин
13 грудня 2021

Купив: Маршрутизатор (роутер) Ubiquiti EdgeRouter 4 (ER-4), Точка доступу Ubiquiti UniFi nanoHD (UAP-nanoHD), Комутатор керований рівня 2 Ubiquiti EdgeSwitch 10XP ES-10XP, Точка доступу Ubiquiti UniFi Access Point FlexHD (UAP-FLEXHD)

Покупаю тут не первый раз. Отличный магазин, хорошие цены, товар почти всегда в наличии.
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити вас знову!
Магоня Натали рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: Philips 65PUS7906/12

Благодарю ребят из магазина iCom.net.ua, помогли с выбором телевизора, учли все мои пожелания. Очень довольна покупкой)).
Ясько Яна рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Xiaomi Poco X3 Pro 8/256GB Dual Sim Metal

У ребят отличный сервис и очень хорошие цены!! Сотрудники очень вежливые и квалифицированные, помогли с выбором бюджетного смартфона. Благодарна данному сервису, что нашла для себя этот магазин!
Представник магазину «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Будемо раді співпраці і надалі.
1 грудня 2021 Відповісти
Константин Рогатинский рекомендує цей магазин
19 листопада 2021

Купив: Навушники TWS OPPO Enco X W71 White, Замовлення №6469

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовив навушники Oppo Enco X чорного кольору. В той же день перезвонили, сказали що в наявності є лише білого кольору, ціна така сама. Товар забрав через день, в оригінальному пакованні, перевірили справність. В цілому покупкою задоволений, ціна набагато нижча, ніж в інших магазинах, але треба уточнювати наявність на складі
Представник магазину «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще!
1 грудня 2021 Відповісти
OPERATOR_555 рекомендує цей магазин
9 жовтня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/64GB Onyx Gray, Замовлення №6143

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Olga Klochko рекомендує цей магазин
1 жовтня 2021

Купив: Монитор, Замовлення №6095

Очень внимательная девочка-менеджер. Перезвонила и сообщила, что появился в наличии монитор, который мы хотели, но их не было в наличии.