Дима Джафаров не рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Хотів купити: GIGABYTE M34WQ

Не рекомендую магазин. Заказал у них монитор. специально отменил планы на день чтобы забрать, а когда пришло время забирать -сказали что монитор не будет доставлен...
Николай Лебедев рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Купив: Масляний радіатор Gorenje OR2000EB, Замовлення №3-738

Михаил Банный не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 червня 2022

Хотів купити: GF RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 Dual Mini V2 OC Asus

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Цена видюху на сайте в 1500грн. дороже заявленной на hotline.ua . О через пол дня оновилась цена до реальной на сайте.
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Так як icom.net.ua і hotline це різні сайти, потрібно орієнтуватись на ціни які вказані на сайті icom.net.ua. На hotline інформація також оновлюється через деякий час, декілька разів на день.
furious reason рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Купив: TUF-RTX3080-O10G-V2-GAMING Відеокарта ASUS GeForce RTX3080 10Gb TUF OC GAMING V2 LHR (TUF-RTX3080-O1, Замовлення №З-86

Заказував на сайті ASUS 3080 TUF Gaming, отримав на третій робочий день(19.05-23.05) самовивозом з їх офісу. Рекомендую.)
Igor Vorontsov не рекомендує цей магазин
15 квітня 2022

Хотів купити: Відеокарта ASUS GeForce RTX3060 12Gb TUF OC V2 GAMING LHR (TUF-RTX3060-O12G-V2-GAMING) (744288)

Написал менеджеру, спросил, в наличии ли товар. Сказал нет. Я написал, чтобы изменили статус на "нет в наличии" Сказали что так и сделают. Прошло несколько часов, так и не изменили. Продавец специально занижает цену, на товар, которого нет в наличии, чтобы привлечь внимание к магазину. Не рекомендую такие магазины, они вводят людей в заблуждения и тратят время покупателя. Буду оставлять отзыв каждый день, пока цена и наличие не будет соответствовать действительности.
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Хтось витрачає час на пошук, а хтось все-таки працює і ризикує не тільки часом, а і дечим важливішим. Слава Україні!
Oleg рекомендує цей магазин
1 квітня 2022

Купив: Маршрутизатор ASUS RT-AX58U

В это непростое время приняли заказ и оперативно доставили без лишних вопросов, предоплат и задержек - молодцы.
Kcehofoht рекомендує цей магазин
15 лютого 2022

Купив: Блоки питания MSI MPG A850GF 850W и MSI MPG A750GF 750W, Замовлення №MSI MPG A850GF 850W

Магазин четко выполняет условия заказа и главное в сроки. Перезвонили в нерабочее время - вообще красавцы. Заказывал блоки питания не один раз. Всегда все на уровне. Будет обращаться ещё.
Крупко Богдан рекомендує цей магазин
2 лютого 2022

Купив: Накопичувач SSD M.2 2280 1TB ADATA (ASX8100NP-1TT-C)

Швидкість доставки та якість на високому рівні! Гарна швидкість читання. запису. Встиг узяти за прийнятною ціною! Великий об'єм, 3D TLC NAND. Благогдарю за швидке виконання замовлення.
Paul Danchenko рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Купив: Монітор HP U32 (368Y5AA)

Замовив монітор HP U32, домовився на завтра, забирав самовивозом, допомогли з перевіркою роботи / пікселів. Все було вчасно, також сподобалися ціна та відношення.
Hlupation рекомендує цей магазин
28 січня 2022

Купив: Anker SoundСore Liberty 3 Pro Midnight Black (A3952G11) (811529), Замовлення №З-4862

Замовлення зробив 25.01, зі мною швидко зв'язались, домовились про доставку на 27.01. Кур'єр приїхав вчасно, всі документи є. Товаром задоволений.
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Звертайтесь до нас ще! Будемо раді.