ArcelloV не рекомендує цей магазин
28 вересня 2021

Хотів купити: Відеокарта ASUS ROG-STRIX-RTX3080TI-O12G-GAMING

Відповідь представника «iCom.net.ua»
Доброго дня. Завдаток для того і платиться, щоб не повертатись, а перекривати затрати. Ви просили щоб відправили день в день та щоб ми зменшили суму завдатку - ми вам пішли на зустріч. Відправили автомобіль на склад саме за вашим товаром. Передоплату зменшили в 2 рази. В вашому замовлені було задіяно що найменше 5 працівників. Тут ви передумали - це ваше право змінювати рішення. Магазин поніс затрати. Що ми зробили не так? А от переписку ви не маєте права виставляти, так як це порушення конфіденційності.
Якщо в переписці не фігурує конфіденційна інформація,або інформація про особисте життя іншої людини і там тільки загальнодоступна інформація я цю переписку можу виставляти будь-куди. Хочете про юридичні норми поговорити вникніть в питання спочатку. Ви берете передоплати не надаючи ніяких документів і ніде не вказуючи про це,про що ви взагалі можете говорити? 5 людей було задіяно? Так я сказав,ви можете частково повернути мені кошти через те,що я завдав незручностей,який насправді і не було по суті,оскільки сама відправка тільки мала бути о 16-17 годині,далеко ще до того,як я відмовився. Якщо ви вважаєте,що ви витратили 1000 грн на моє замовлення то ви хіба сміх викликаєте. Просто це було максимально необережно з могу боку і я подарив 1000 грн,не 100. Те що ви взагалі хотіли 2000 грн це нонсенс.
29 вересня 2021 Відповісти
Спасибо за комментарий , хотел брать 3060(самая низкая цена тут) , но чёт передумал.
31 січня 2022 Відповісти
Y_na рекомендує цей магазин
10 вересня 2021

Купив: МФУ Brother DCP-L2500DR (DCPL2500DR1)

Все отлично и вовремя !!!!!!!
Володимир Прокопів рекомендує цей магазин
28 серпня 2021

Купив: Електросамокат Proove Speedway X Black/Red

Антон Фурсин рекомендує цей магазин
21 серпня 2021

Купив: Відеокарта GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3080 XTREME 10G rev. 2.0 (GV-N3080AORUS X-10GD rev. 2.0), Замовлення №5714

Успел забронировать видеокарту в условиях дефецита первым чесно отправили заказ 5714
Utred не рекомендує цей магазин
16 серпня 2021

Купив: LHR! Відеокарта nVIDIA RTX 3080 10GB DDR6X 320Bit Core: 1905MHz Memory: 19000MHz GV-N3080AORUS X-10G

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «iCom.net.ua»
Доброго дня! Спробуємо прояснити вам ситуацію ще раз. Якщо на складі є 1 відеокарта (в вашому випадку RTX 3080) - і вона в резерві - то вона буде відображатися до тих пір на сайті, поки не буде відвантажена фізично покупцеві. Нам шкода, що карта є одна, а бажаючих десятки людей - але одну карту на всіх не поділити. В основному покупці розуміють ситуацію .... Якщо вам простіше поливати брудом всі магазини і лаятися з операторами - це ваша суто особиста справа - але так робити не потрібно! Оператори теж люди!
Нет.вы не правы. Это мой первый негативный отзыв о магазине. Я очень расстроен так как был настроен купить. но увы ... наличие не соответствовало заявленному.. да и странно. если вы не лжете что она была одна и кто то ее заказал раньше меня-будьте добры предоставьте аналогичный скриншот только развернутый-где будет время и номер заказа,так же наименование товара в заказе. подтвердите свои слова! покажите что не солгали! я оформил заказ в 15:10 ,вы сказали что кто то оформил раннее.
Представник магазину «iCom.net.ua»
Товар и сейчас есть на сайте как в наличии, потому что покупатель не забрал ее физически с о склада. И если мы не правы, зачем вы к нам сегодня опять обращались? Пожалуйста, обращайтесь в другие магазины если вы считаете, что тут вас обманывают.
Представник магазину «iCom.net.ua»
А видеокарта - вот она! Лежит и ждет своего покупателя. https://dropmefiles.com/jBlmm
DARKSIDEATH рекомендує цей магазин
4 серпня 2021

Купив: ВНЕШНИЙ ЖЕСТКИЙ ДИСК 2.5, Замовлення №4188

Все пройшло без жодних притензій, HDD суперовий)
Безимени001.txt рекомендує цей магазин
23 липня 2021

Купив: Мобільний телефон Sigma mobile X-treme DT68 black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Небольшая фирма, которую непросто найти. Покупал у них впервые, всё понравилось.
Serge Bedzhyk не рекомендує цей магазин
25 червня 2021

Хотів купити: MONITOR GIGABYTE M28U, Замовлення №5343

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Невідповідність статусу наявності товару на складі.
Сергій 01 рекомендує цей магазин
9 червня 2021

Купив: МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН SAMSUNG SM-A217F/64

Отримав замовлення вчасно, менеджер Світлана надала повну консультацію щодо характеристик товару та допомогла підібрати оптимальний варіант на не досить великий бюджет
Pablo не рекомендує цей магазин
3 червня 2021

Хотів купити: WI-FI ТОЧКА ДОСТУПА UBIQUITI UNIFI UAP-AC-LITE (UAP-AC-LITE BULK) (132189), Замовлення №5155

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

В описании товара указано наличие блока питания, по телефону предупредили (хоть за это спасибо), что БП нет - стоимость уже увеличивается, корзина не пересчитывает стоимость с учетом формы оплаты (НДС). Завлечение потенциального клиента ультранизкими, но неактуальными ценами. Больше не буду обращаться.
Представник магазину «iCom.net.ua»
Доброго дня. Даний товар представлений як з блоками живлення UAP-AC-LITE, так і без блоків UAP-AC-LITE BULK (з паку - без коробки і БЖ) https://icom.net.ua/?subcats=Y&pcode_from_q=Y&pshort=Y&pfull=Y&pname=Y&pkeywords=Y&search_performed=Y&q=UAP-AC-LITE&dispatch=products.search&security_hash=48852978546c3a4f1dc338d572046f38 Ціни на сайті вказані за готівку - актуальні на всі товари.
3 червня 2021 Відповісти