batteries рекомендує цей магазин
26 жовтня 2021

Купив: Смартфон realme 8 Pro 8/128GB Infinite Black

Товар был в наличии, цена как указана на хотлайн. Заказывал наложкой, никакого залога не запрашивали, как это часто в других магазинах. Отправили быстро. Товар соответствует описанию. На данный момент сотрудничеством доволен.
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за приємний відгук, будемо раді вас бачити на нашому сайті
Alexander Stepanov не рекомендує цей магазин
26 жовтня 2021

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 256GB Graphite (MLVE3)

Хотел купить черный айфон 13 про, перешел по ссылке а там синий айфон 13)
Відповідь представника «МайФон»
Приносимо вибачення за дану технічну проблему, наші спеціалісти її вже виправляють
Vik Popasnaya рекомендує цей магазин
6 жовтня 2021

Купив: XIAOMI Redmi Note 10S NFC 6/64 Gb (ocean blue) Global Version, Замовлення №000009811

Сайт сподобався!. При замовленні була найвигідніша пропозиція при наявності товару.
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо, ми стараємося тримати найнижчу цінову ланку серед конкурентів
Виталий Орлов не рекомендує цей магазин
29 вересня 2021

Хотів купити: Навушники TWS Apple AirPods Pro (MWP22)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

На сайте заявлена поддержка оплаты частями от Привата и Моно. В инструкции написано добавить товар в корзину, заполнить свои данные и перейти к оплате. Я так и сделал, в результате мне предложили просто оплатить картой, и никакой оплаты частями. Пришлось звонить оператору уточнять. Оказывается, оплата частями не распространяется на технику Apple. Кстати, на смартфоны и планшеты тоже не распространяется. В инструкции об этом не слова. Время потеряно, настроение испорчено, спасибо.
Відповідь представника «МайФон»
Доброго дня Віталій, так дійсно на нашому сайті доступна послуга Оплата частинами від банків партнерів Приватбанк та Монобанк, але бувають позиції з Супер цінами на які неможливо надати оплату частинами оскільки ціна не дозволяє це зробити. На товар де доступна оплата частинами є спеціальна кнопка Купити в кредит там де буде описано кількість місяців та суми оплат. Нам прикро що вам не вдалося скористатися нашим якісним обслуговуванням та сервісом сьогодні. Надіємося що дане непорозуміння не вплине на подальше ваше відвідування та покупки в нашому інтернет магазині
Univer1 рекомендує цей магазин
25 вересня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 8/256GB Frost Blue

Покупка пройшла добре
Відповідь представника «МайФон»
Ваш відгук це найголовніший показник нашої роботи! Дякуємо ;)
Сергей Я рекомендує цей магазин
20 вересня 2021

Купив: смартфон VIVO V21 8/128GB Sunset Dazzie

Заказал смартфон утром, отправили в тот же день, получил заказ на следующий день в 13.30. Товар был хорошо упакован в дополнительную коробку и ещё положили небольшую сумку для транспортировки. На момент покупки, цена была наименьшая на этом сайте; возникли некоторые вопросы, на которые оператор интернет-магазина "Майфон" вразумительно и компетентно ответил.
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за те що обрали наш інтернет магазин
Ian Bezumnyj рекомендує цей магазин
20 вересня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 9T 4/128GB Sunrise Orange NFC, Замовлення №000009756

После заказа на сайте, в течении 10 минут, перезвонил оператор и уточнил условия заказа. Телефон отправили в тот же день. Посылка пришла хорошо упакована. Коробка телефона была распечатана и был заполнен гарантийный талон, телефон же был в своей упаковочной пленке и все комплектующие на своих местах. В целом магазином и сервисом доволен.
Відповідь представника «МайФон»
Ми цінуємо своїх покупців, і як найшвидше стараємося зв'язатися та відправити замовлення
Игорь рекомендує цей магазин
4 вересня 2021

Купив: Sigma Comfort 50 Optima (red) (2500mAh), Замовлення №000009615

Только купил на замену старому маме Приехало быстро
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо, ми стараємося як найшвидше доставити замовлення наших покупців
Андрій Польща не рекомендує цей магазин
2 вересня 2021

Хотів купити: Xiaomi T9

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Зробив замовлення наступного дня зателефонували уточнили сказали що відправлять, через деякий час телефонують і кажуть що немає даної моделі! Пропонують з нижчими характеристиками за вищу ціну! Не рекомендую!
Відповідь представника «МайФон»
Приносимо вибачення за дану ситуацію, ви зробили замовлення на версію без НФС, ви вказали що хочете саме з НФС вам оператор і запропонував такий же телефон з функцією НФС але він дорожче
vmikolaychuk рекомендує цей магазин
21 серпня 2021

Купив: XIAOMI Redmi 9A 2/32GB Dual sim (granite grey) Global Version, Замовлення №000009473

Все на високому рівні. За півгодини зв’язалися та відправили в день замовлення телефон. Чек і гарантія в коробці. Все чудово!!! Рекомендую????
Відповідь представника «МайФон»
Нам приємно що ви обрали наш інтернет магазин