sentinel666 рекомендує цей магазин
19 червня 2022

Купив: Шуруповерт Metabo BS 18 LT BL SE, Замовлення №59000831119562

Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Дмитро, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Сергій Ст рекомендує цей магазин
17 червня 2022

Купив: Духовка Freggia OMRB66CH, Замовлення №59000828476117

Очень доволен работой магазина. Сотрудники отнеслись к заказу очень ответственно и сделали все возможное чтобы найти и доставить товар. Спасибо большое за Ваш труд! До этого пытался купить духовку в других местах но это оказалось возможным только в этом магазине. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Сергій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Vladyslav Ilnytskyi рекомендує цей магазин
16 червня 2022

Купив: AOC Agon PD27 Porsche Design, Замовлення №4046901932893

Отличный магазин. Быстро связались и оформили заказ. Монитор пришел раньше чем ожидалось.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Владислав, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Марія Старик рекомендує цей магазин
15 червня 2022

Купив: Посудомийна машина Beko DIN36430, Замовлення №59000826559455

Продавець зв'язався швидко, все пояснив. Зробила замовлення і вже отримала його за 2 тижні. Дуже задоволена і рекомендую всім
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Марія, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Sargan_ua рекомендує цей магазин
15 червня 2022

Купив: RA-AA0811

Доброго дня . Замовляв годинник на click.24. Пiсля оформлення замовлення на сайтi зателефонував менеджер , детально обговорив строки та оплату. Замовлення прийшло за максимально короткий час. При отриманнi перевiрив, все цiле , без ушкоджень. Так що рекомендую click24 , тим паче що цiни тут вiдрiзняються в кращу сторону.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Руслан, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
y.sebastian рекомендує цей магазин
13 червня 2022

Купив: Galaxy Tab Active 3 4/64GB LTE Black (SM-T575NZKA)

Добрый день. Найти планшет было не просто. Искал данную модель для товарища, который сейчас служит в ВСУ. Спасибо ребятам помогли найти и доставить.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Юрій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Андрей Капитан рекомендує цей магазин
11 червня 2022

Купив: Fiio M11 Plus ESS, Замовлення №59000826560350

Заказал 29/05/2022 - получил 04/06/2022 (Киев). Упаковано аккуратно. Сделкой доволен. Единственный минус - не получил до сих пор обещанный чек+гарантийный талон. Надеюсь, что пришлют позже...
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Андрій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Kostya Fes рекомендує цей магазин
10 червня 2022

Купив: Nilfisk alto MC 3C-170/820 XT (107146384), Замовлення №59000827650725

Все прошло хорошо, магазину можно доверять или верить на слово , все выполняют, стараются.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Костянтин, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
- Ivan - рекомендує цей магазин
8 червня 2022

Купив: Insinkerator evolution 200

Даже вдячний за супер підтримку в питанні сервісу! До гарантії ставляться максимально серйозно і йдуть клієнту назустріч! Дуже швидко допомогли знайти майстра і організували ремонт вдома без відправки девайса в сервіс!!! Дякую!!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Іван, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Alexander Nikitin рекомендує цей магазин
31 травня 2022

Купив: Bosch AutoPilot HBG635BB1, Замовлення №194308963

Заказав пічку на сайті. Вийшли на звязок дуже швидко. Пічка була під замовлення і час доставки обговорювався від 18 до 30 рабочих днів. Не зважаючи на війну та тяжку ситуацію в крїні хлопці змогли доставити її до Одесси за один тиждень. Дуже дякую та рекомендую цей магазин усім. Хлопці ввічливі та зацікавлені в своїй роботі. Мирного неба усім
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Олександр, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!