Andrew Skitsko не рекомендує цей магазин
12 серпня 2022

Купив: Sony xr-55a90j

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Bazar»
Доброго дня, нам дуже прикро щодо цього випадку. Але звинувачувати нас в цьому не коректно! Доставка вам була зроблена у квартиру, ви телевізор перевірили й встановили при кур'єрові, і аж потім розрахувалися. Висновок: телевізор вам привезли без пошкоджень. І в цьому випадку ми на жаль не можемо допомогти, так як механічні недоліки до уваги нами не приймаються після отримання товару. Товари з механічними пошкодженнями поверненню й обміну не підлягають (механічне пошкодження не є заводським дефектом). З повагою.
Клієнт має право протягом 2-х тижнів повернути або обміняти товар!  При умові якщо плівка не знімалась з телевізора! Але ви зайняли дуже зручну позицію, бо відправили нам телевізор БЕЗ плівки взагалі, повторюю, Не попереджаючи нас про це! Тобто я не можу зняти плівку і подивитись чи не пошкоджене покриття телевізора, поки я не заплачу! А потім якщо там вже брак, то це вже проблема клієнта виявляється! Ви не приїхали й не подивились якого характеру це пошкодження, але робите висновки що це механічне пошкодження і це вже не ваша проблема! Тим паче що кур’єр вам підтвердив, що бачив пошкодження коли дістали з коробки, але не ми ні кур‘єр не здогадувались що там немає плівки! Хоча, можливо це був ваш план. Нам чітко було сказано, спочатку заплатіть, потім знімайте плівку!  Отакий ваш сервіс, коли клієнт звертається, що ми не виявили плівку, і зрозуміли що брак прямо на поверхні телевізора, ви нам відповіли що це наші проблеми! Але коли ми залишили відгук, ви одразу запропонували 2000 грн, щоб ми прибрали відгук. Це ваш вибір, вам далі працювати, із таким сервісом далеко не підете.
17 серпня 2022 Відповісти
Дякую Вам за відгук. Завдяки Вам вирішив шукати аналогічну модель деінде, бо спочатку планував придбати її тут. Прикро, що довелося зіштовхнутися з подібною проблемою і байдужістю зі сторони магазину для її вирішення...
18 серпня 2022 Відповісти
Представник магазину «Bazar» відповів на коментар Andrew Skitsko
"Клієнт має право протягом 2-х тижнів повернути або обміняти товар! " Так має право, якщо збережено його товарний вигляд. Якщо телевізор має механічні пошкодження, то клієнту може бути відмовлено в його праві про повернення на протязі 2-х тижнів. "...При умові якщо плівка не знімалась з телевізора! …" Телевізори Соні не мають захисної плівки на всю площину екрану як в Топ моделях Samsung чи LG. На екрані талевізора Соні наносять плівку по периметру рамки, також на саму рамку одягають резиновий бампер. "...Тобто я не можу зняти плівку і подивитись чи не пошкоджене покриття телевізора, поки я не заплачу! А потім якщо там вже брак, то це вже проблема клієнта виявляється!..." Ви не можете зняти плівку, щоб просто подивитись чи пошкоджене покриття, плівка і потрібна для того, щоб не пошкоджувалось покриття екрану. Для виявлення дефектів екрану не обов'язково знімати плівку. Але це стосується де ця плівка присутня, у вашому випадку плівка з захисним бампером тільки по периметру телевізору. Кожен телевізор, перш ніж поступити на прилавки магазинів оглядаються і перевіряється спеціалістом компанії Соні. На екрані вашого телевізору - це 100% механічне ушкодження, а саме потертість, яку ви могли зробити будь-яким предметом при розпаковці телевізору, самі того не підозрюючи.
18 серпня 2022 Відповісти
Степан Филипенко рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: Play station 5

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Купляв ігрову консоль пс5 в цьому магазині. все чітко, лишень прийшлось кидати передоплату і почекати пару днів
Olexandr Prudchenko рекомендує цей магазин

Купив: Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB

Сергій Демко рекомендує цей магазин
30 червня 2022

Купив: Телевизор sony 65x94k

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

nAzAr089 рекомендує цей магазин
10 червня 2022

Купив: SAMSUNG GQ43Q60A

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Дуже вдячний магазину за якісний тв. Особливо менеджеру який мені допоміг з вибором даної моделі, дав відповідь на всі мої питання з професійної точки зору. Телевізором задоволений. Впевнено можу рекомендувати магазин.
Validolchick рекомендує цей магазин
18 травня 2022

Купив: Телевизор Samsung qe43q60a, Замовлення №8898

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Неплохой первый опыт покупки ТВ в интернете. Сын выбрал, ему ответили на его вопросы так, что остался доволен. Продавец предупредил о сроках поставки 2-3 дня. Цена соответствовала заявленной, а товар - ожиданиям. Сервисом удовлетворены. Будем обращаться.
Podolboy рекомендує цей магазин
12 травня 2022

Купив: Lg 43lm6370, Замовлення №8892

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Это непервый тв , которыйя покупал через интернет и впечатления в этот раз такие же смешаные, как и в прошлый. По цене все ок, но пришлось несколько дней ждать, что не ок , если нужно срочно. Сам товар в порядке и дажедокументы дали :). Оценка- не плохо,но можно и лучше.
Sergeyolx рекомендує цей магазин
4 травня 2022

Купив: Телевізор Lg 43lm6370, Замовлення №8884

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Покупкой и обслуживанием доволен. Если не придераться к совсем уж мелочам, то работает магазин нормально. Правда пульт забыли)). Но потом прислали и извинились.
Skretoff рекомендує цей магазин
2 травня 2022

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Замовлення №8879

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Вчасно відправили. Ціна відповідала дійсності. Гарантійний талон та чек присутні. Приставка працює :). Це найголовніше) Із мінусів: передоплата і доставка за мій рахунок. Замовленням задоволений.