Sarto рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense Midnight Black (9827696), Замовлення №9207

Товар був у наявності, доставку зробили кур'єром по місту в день заказа.Ціна відповідала заявленій на сайті, послуги доставки не дорого.Геймпад працює рівно
Roma Marusyk не рекомендує цей магазин
3 січня 2023

Хотів купити: LG OLED48A16, Телевізор LG OLED48A1

Зробив замовлення, перетелефонували через кілька хвилин але я не мав змоги говорити і попросив перетелефонувати через 30хв. Так більше і ніхто не телефонував ...
Semenko рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Philips 58pus8507/12, Замовлення №201122

Дуже задоволений покупкою в магазині. Телевізор чудовий. Дякую менеджеру за допомогу у виборі.
Стaс Панас рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Телевізор LG 32LM6370, Замовлення №9175

Дякую продавцю за підібраний телевізор по адекватній ціні, що задовольнив мої потреби
Бодин рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Геймпад Sony, Замовлення №9152

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Джойстик відправили через дві години після замовлення. Був приємно здивований, але насторожувала попередня невелика оплата.Глянув на достойний рейтинг і сумніватися перестав.Доставка пройшла без ексцесів, товар без браку, працює як потрібно.
Black0ut рекомендує цей магазин
19 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Silver (MQ103), Замовлення №9139

Виходу нового телефончика чекав з нетерпінням.Після виходу завжди проблема останні роки купити новинку.В цьому магазині назвали чесну ціну і терміни доставки.Багато продавців обіцяють але по факту то наявність підводить то ціна чомусь сильно змінюється.
Владимир Гализа рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: LG50QNED819QA

Дуже дякую магазину за професійний підхід до мого замовлення. Спочатку замовив на сайті модель LG50NANO769QA, менеджер мені зателефонував, і я получив детальну консультацію по моделям які мене цікавили і врешті змінив думку про обрану модель по тим характеристикам, що мені були потрібні. Получивши телевізор спочатку не зміг його правильно налаштувати. Зв'язався з менеджерами по Viber, вони вислали мені відео з детальними налаштуваннями, чим мені дуже допомогли!!! Покупкою дуже задоволений!!!
Sahim рекомендує цей магазин
11 листопада 2022

Купив: PHILIPS 50PUS8507/12, Замовлення №1169

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Досвідчені менеджери, про телевізори все знають, спеціалісти. Мені порадили, який краще вибрати.
Black0ut рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Silver (MQ103)

Не сподобалося: оформлення замовлення

Оленка Кр рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: Sony 65x94j, Замовлення №9123

Не сподобалося: оформлення замовлення

Дуже потрібна була функція еір плей, а в телевізорах Соні вона працює лише при певній версії ПО.Тому попросла завчасно перевірить наявність і працездатність такої функції.При отриманні також з доставщиком перевірили. Приємно, що прислухаються до побажань і ідуть на зустріч клієнтам, плюсую