Микoлaй К рекомендує цей магазин
21 травня 2023

Купив: Саундбар Samsung HW-S801B, Замовлення №9517

Саунд відправляли новою поштою з попередньою оплатою і перевіркою при отриманні.Всі компоненти доїхали цілими, справними, належної якості.Упаковка ціла, без пошкоджень.Продавця можу рекомендувати
Domodedоv рекомендує цей магазин
21 травня 2023

Купив: Playstation 5, Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №9497

Доставили кур'єром по місту досить швидко.Взяли 200грн передплати.При отриманні дали перевірить, все ок.
Sergey Safonov не рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Хотів купити: Телевізор Sony XR-75X90J

Замовлення #2710. Заявлених товарів в цьому магазині немає, взяли передплату 4000грн. (повернули швидко і без проблем). Замовлений телевізор виявився "заблокованим для України"))) хоча інші соні (які заявлені на сайті і мене влаштовують) не заблоковані, але дорожчі на 40-100% від ціни на сайті і хотлайні. Загалом з 10 тв, які мене цікавили можна купити 2, але значно дорожче, ніж вказано на сайті.
Як може Соні бути заблокованим? Там стоїть андроїд, наприклад, якщо я куплю телефон на андроїді в Європі він теж буде заблокованим? Це відверта брехня )
15 жовтня 2023 Відповісти
Алексей Франчук відповів на коментар Serhio
Це не брехня, а останнє віяння виробників. ТВ , які не для ринку України, блокуються по функціоналу смарт функцій.
2 листопада 2023 Відповісти
Graf Maus der tank відповів на коментар Алексей Франчук
Блокировка есть на телевизорах Samsung и LG у Sony с андроидом нет никаких ограничений.
11 січня 2024 Відповісти
Olек рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Телевізор LG 32LQ6300, Замовлення №9459

Радився з магазином, який тв придбати для кухні.Докладно пояснили про можливі варіанти. В результаті купив lg, яким повністю задоволений.
Destro V0lodia рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №9443

Дуже приємно купувати в такому магазині. Дякую за належне обслуговування, і якісний товар.
Step Bora рекомендує цей магазин
23 березня 2023

Купив: Телевізор Samsung GQ43Q60T, Замовлення №9373

Вислали тв новою поштою ввечері в той самий день, що й замовляв. Купую телевізор тут вже вдруге, але все-одно прийшлося перечислять невелику попередню оплату) .На наступний день отримав без проблем, працює як потрібно, все Ок.
VortKrasov рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Телевізор Philips 48OLED807, Замовлення №9398

Робив замовлення на телевізор в даному магазині. Обслуговуванням повністю задоволений, видно що профі в своїй справі. Товар доставили в той же день, коли і замовляв. Кур'єр допоміг перевірити телевізор і встановити. Дуже радий покупці. Дякую!
Григорій Опр рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: LG OLED55C2, Замовлення №123123123

С21, С22, С24 - усі оригінали, з однакових комплектуючих, різниці у надійності та якості у них немає, однакові складальні лінії, однакові компоненти, та сама технологія, однакові норми контролю. Відмінності у них можуть бути в наборі тюнерів, орієнтації ПО на певний регіон.
20 травня 2023 Відповісти
Mіксон рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: Телевізор LG 43LM6370, Замовлення №9319

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Допомогли підібрати не дорогий апарат для квартирантів.Працює справно. Єдина незручність в тому що прийшлось кидати невелику передплату
Dmіtriy рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Samsung GQ55Q60B, Замовлення №9300

Купляю вже другий раз в цьому магазині і дуже задоволений обслуговуванням. Менеджер мені дуже допоміг з вибором моделі. Телевізор відправили в той же день. Дякую!!!