Романко рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Купив: Lg oled55c19la

Дуже дякую магазину за професійний підхід до мого замовлення. сказав мої побажання менеджер одразу запропонував варіанти, пояснив усі нюанси, чим дуже допоміг із вибором телевізора. Покупкою дуже задоволені.
Shylov рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Sony xr-55x94j

Не сподобалося: оформлення замовлення

Здерті наліпки мабуть не просто так, шильдики можна і переклеїти. Відповідь представника Sony: "Одна й та сама модель може збиратися у кількох країнах. Різниці у надійності та якості у них немає. Одні й самі складальні лінії, одні й самі компоненти, та сама технологія, одні й самі норми контролю. Взагалі, у наш час глобалізації місце складання взагалі перестає мати значення."
20 травня 2023 Відповісти
MIKITA STAR рекомендує цей магазин
8 жовтня 2022

Купив: Lg 43nano759pa

Не сподобалося: відповідність умов оплати

В загалом покупкою задоволений. З моделями хлопці допомогли розібратися і визначитись.Пояснили особливості і нюанси. Всі процедури пройшли як зазвичай. Єдине що напрягало то це передоплата, але кошти не великі і рейтинг у магазина нормальний, що заспокоїло. Можу рекомендувати продавця.
Олександр55 рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Купив: Lg 49sk8500pla, Замовлення №9099

Сподобалося: наявність, сервісна підтримка

Шукав цю модель декілька місяців і все марно. Але хлопці з магазину сказали що зможуть привезти під замовлення. Я погодився. Через 5 днів телевізор був вже у мене. Дуже дякую магазину за гарну і злагоджену роботу, а особливо менеджеру Дмитру, чутно що людина професіонал своєї справи. Дякую велике вам! Більше продаж і задоволених клієнтів.
Евгений чичек рекомендує цей магазин
10 вересня 2022

Купив: Lg 32lm6370, Замовлення №9083

Сподобалося: наявність

Підібрали телевізор досить швидко завдяки якісній інформації від магазину.Батькам сподобався подарунок, докупили окремо магічний пульт, що дозволило управляти телевізором з максимальною зручністю.
Кіт Короко рекомендує цей магазин
27 серпня 2022

Купив: Sony dualsense midnight black

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Купляв геймпад для своєї соньки. Доставили швидко та вчасно,ціна була нижче ніж у інших продавців, рекомендую.
Magdalena8 рекомендує цей магазин
25 серпня 2022

Купив: Sony 65x90j

Свій тв прийшлося чекати близько 10 днів та перерахувати невелику передоплату, але попередили приблизно про такий термін доставки. Очікування виправдалися повністю, як і рекомендував продавець, апарат виявився чудовий. Окрема подяка магазину, що змогли залишити стабільну ціну в умовах зміни курсу валют. Задоволенi, дякую!
Миколка 99 рекомендує цей магазин
21 серпня 2022

Купив: Philips 48oled806/12

Сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

Робив замовлення телевізора, дуже дякую менеджеру за якісну і професійну консультацію, ви мені дуже допомогли у виборі моделі. Можу вас з впевненістю рекомендувати іншим.
Карiночка рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Купив: Lg 43lm6370

Дякую магазину за якісне обслуговування. Буду звертатися ще обов'язково!
Алла Манжос рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Купив: Телевізор Samsung the frame GQ43LS03A

Дуже задоволена покупкою телевізора, який обрала на підставі детальної консультації фахівця магазину. Буду рекомендувати друзям. Обслуговування на високому рівні.