Максим Гуковський рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Ripjaws V Classic Black (F4-3600C18D-32GVK), Повітряне охолодження be quiet! Pure Rock 2 (BK006), Процесор AMD Ryzen 5 5600 (100-000000927), Замовлення №№БТ0000014875

Відправили замовлення в той же день, отримав, все працює ідеально. Рекомендую!
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь
Calculator рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Видеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 8G PULSE WITH TRI-X (11294-96-90G), Замовлення №41489

Купляв відновлену відеокарту. Забирав із шоу-руму Київ, пров.Херсонський. Сподобалось: перед купівлею предбачена можливість протестувати відеокарту під навантаженням; 6 місяців гарантії; привітні консультанти. І зовні, і по звуку роботи вентилятори виглядають новими Потестував декілька днів і ніяких проблем із роботою карти не виявив Єдине що - після встановлення AMD Radeon Software Adrenalin Edition для відеоадаптора почав відображатись інший вендор (ASUS Radeon RX 5700)
DoxTyR_ XX рекомендує цей магазин

Купив: Блок живлення GIGABYTE P850GM, Замовлення №N°OCRT10041140

Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня. Вдячні Вам, що залишили відгук про нашу роботу. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування
Катя Соколовська рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Відеокарта MSI RTX 4060 8GB Ventus 2X White OC (RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC) (GDDR6, 128 bit, PCI, Замовлення №Замовлення №OCRT10041279

Дякую менеджерам цього магазину за ввічливість. Все сподобалося. Відправили товар швидко.
Дар'я рекомендує цей магазин

Купив: Миша HATOR Pulsar 2 PRO Wireless Black (HTM-530), Замовлення №41694

Замовлення пройшло чудово на усіх етапах, від додання товару у кошик до отримання.
Артём Дарвин рекомендує цей магазин

Купив: Замовлення пк, Комп’ютер , Пк, Замовлення №БТ0000015058

Замовляв пк під свій бюджет , уже вдруге , магазин дуже якісно провів збірочку під мій бюджет , і вчасно доставили в моє місто , рекомендую !)
Златослав Забегалин рекомендує цей магазин

Купив: Повітряне охолодження ID-COOLING SE-802-SD V3, Замовлення №OCRT10041118

Очень хороший магазин.Вежливый продавец,бытро оформил заказ и остался доволен.Продавцу Огромное Спасибо.
Ivan Semenkov рекомендує цей магазин

Купив: Блок живлення GameMa x 400W SFX (ATX-400W SFX), Замовлення №40855

- Гарне обслуговування - Актуальний опис - Швидко зв'язались та відправили - Ввічливий продавець - Товар був у наявності
Elvin Mustafaev рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Флешка Kingston 128 GB DataTraveler Exodia Onyx USB 3.2 Gen 1 Black (DTXON/128GB), Замовлення №БТ0000014826

Дякую за послугу, сподобалася робота магазину а саме менеджера Костянтина ?
Алексей Теленченко рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Процесорний кулер Jonsbo PISA A5 Gray ARGB, Замовлення №12285

Допомогли заощадити 300грн. Переправили його з багатостраждального Харкова, де від зібраного компа хтось був змушений відмовитись, "дякуючи" нашим сусідам, мені до Києва за 2 дні. Все крутиться, світиться, охолоджується та синхронізується з іншою підсвіткою. Запаковано було у коробку як і не витягався