Ivanovich рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Збірка пк, Замовлення №№БТ0000012858

Проконсультували і запропонували найоптимальніший варіант збірки під мої критерії. Тримали в курсі протягом всього періоду збірки та доставки.
Вадим Майданович рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Блок живлення Be quiet! System Power 10 650W 80 PLUS Bronze (BN328), Замовлення №38634

Блок живлення отримав і установив без жодних проблем, ніколи мій комп'ютер ще не був таким тихим навіть під нагрузкою. Працює в парі із Be quiet! Pure Rock 2 Black на процесорі, корпусні вентилятори тихі, і відеокарта тиха. Завжди купую в даному магазині, рекомендую.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь
Наталія Кушнір рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Замовили ПК з Intel Core 13700F, монітор Samsung Odyssey G7 , Мишка, клавіатура AKKO 3098, Замовлення №ЗО0000000027

Мені все швидко підібрали, замовлення прийшло бистріше ніж я очікувала. Все дуже гарно! Відповіді отримувала май же відразу, завжди були на зв?язку!
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня. Вдячні Вам, що залишили відгук про нашу роботу. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування!
Сергій рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Клавіатура Varmilo Minilo VXT67 HOT-SWAP Eucalyptus Gateron G Pro 2.0 Red EN, Замовлення №№OCRT10037133

Александр Котляр рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 7500F (100-000000597) (sAM5, 12T, , Замовлення №804130687

були проблеми з доставкою, але там сталося щось через розетки і в них ще досі замовлення передано до відправки(таке буває). мені все доставили після зв?язку з менеджером дуже швидко. все працює, добре запаковано, з проблемою що сталося справилися дуже швидко та були ввічливими. замовляю вже не перший раз у них і мабуть інші копмлектуючи за необхідності буду добирати теж у них
Алексей Ватман рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Блок живлення Deepcool PX850G WH (R-PX850G-FC0W), Замовлення №OCRT10038031

Все зробили швидко і в обіцяні терміни. Хотів скористатися ще послугою trade in, але не встиг - продав старий комп?ютер сам
Rafama рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Відеокарта PowerColor Radeon RX 6600 XT Red Devil (AXRX 6600XT 8GBD6-3DHE/OC), Замовлення №БТ0000020164

Вирішив відписати майже через рік після купівлі. Купував Б.В відеокарту, нарікань взагалі немає, працює все чудово, температури ідеальні. Привітні менеджери, запам'ятався Іван який швидко оформив мені замовлення та порекомендував саме цю модель.
Ivan Voloshin рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: МИША LOGITECH G102 LIGHTSYNC USB BLACK (910-005823), Замовлення №44687UAH

Замовив в CompX і все без проблем працює. Швидка обробка замовлення та доставка. Чудовий вибір за свої кошти. Обов'язково буду замовляти тут і іншу периферію в майбутньому!
Артем Нідзельський рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Rockfall 2 TKL Mecha Lilac (HTK-724), Килимок для миші HATOR Tonn Evo XXL (HTP-041), Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang 2 USB 7.1 Black (HTA-940), Миша HATOR Pulsar 2 PRO Wireless Lilac (HTM-534), Замовлення №БТ0000005739

Замовляв мишу в пару до лілової перефирії, доречі, яку також замовляв в COMPX , забирав самовивозом з філіалу у Львові на Газовій, персонал привітний, все швидко оплатив та побіг додому відразу під'єднувати
Tommy Helltriger рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: be quiet! Pure Base 500DX Black (BGW37), Корпус be quiet! Pure Base 500DX Black (BGW37), Замовлення №ФЛ0000003166

Купляв близько в листопаді місяці Дуже задоволений корпусом в комплекті 3 кулера 140ММ