Sergiy Semir рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Літні шини Taurus Touring (175/70R13 82T), Замовлення №42819

Якісне обслуговування (проконсультували, після замовлення, ще раз перезвонили, підтвердили наявність), швидка доставка (замовлення зробив перед обідом в п'ятницю, в суботу зранку вже отримав замовлення, одна з низьких цін на цей товар. Рекомендую магазин до співпраці!
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені зверненням в наш магазин! Дякуємо за відгук! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Влад Каленюк рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Белшина ArtMotion 175/65 R14 82H, Замовлення №No42147

Не первый раз заказываю на Gumma.ua. Всё отлично и без проблем. Всё перед покупкой обсуждается с менеджером и происходит так, как обсуждалось. Вполне доволен :)
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за замовлення та зворотній зв'язок! Цінуємо вашу довіру! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Дима Беспалый рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Моторне масло Kama-Oil 15W-40 1л, Замовлення №42188

Приїхав, забрав товар, дуже задоволений обслуговуванням.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Працюємо оперативно для наших клієнтів! Вдячні за позитивний зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Владислав Мирошниченко рекомендує цей магазин
2 квітня 2023

Купив: Gumma.ua, Tunga Zodiak 2 185/60 R14 86T, Замовлення №39489

Рекомендую,сервіс супер,все сподобалося. Якість гарна.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за замовлення та зворотній зв'язок! Цінуємо ваші рекомендації. Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
SV x10 не рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Michelin Anakee 3, Замовлення №40313

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

1 я замовляв у них на сайті, а не на хотлайн. 2 мене не попередили що буде дві доставки а не одна, і я буду змушений оплатити доставку двічі 3 домовленості про зміну способу оплати теж не були виконані 4 чи рекомендую я цих дропшиперів? мабуть наступного разу замовлю сам з польщі. Сам товар хороший, але за це відповідає виробник. Послуга інтернет магазину в сервісі - а він дивний. Дякую за досвід.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Добрий день! Не можемо з Вами зв'язатися за вказаним номером у замовленні. Вкажіть будь ласка контактні дані для роз'яснення ситуації та врегулювання питання. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Шановна Алло, я не бажаю з вами спілкуватись і виясняти ситуацію. Я отримав товар в решті решт різними доставками, а разом з ним всю ту купу емоцій, про яку я написав вище. Заднім числом вже нічого не переробиш. Ви виправите те що не попередили по подвійну вартість доставки? Чи переробите заднім числом спосіб оплати і повернете комісію? Чи може почнете збирати замовлення в одну доставку? Повторю, послуга інтернет посередника в сервісі, а його заднім числом не добавиш.
7 квітня 2023 Відповісти
Представник магазину «GUMMA.UA» відповів на коментар SV x10
Що стосується подвійної доставки: у Нової Пошти тариф "шини і диски"- не змінюється і тарифікується одне колесо. Сума доставки як за 4 колеса разом, так і окремо не змінюється - сума одна і та ж. Що стосується вартості та комісії. Так, ми хочемо відшкодувати Вам повну вартість доставки для врегулювання цього питання.
10 квітня 2023 Відповісти
SV x10 відповів на коментар DENIKA.UA
Немає потреби, залиште собі, або дайте премію тому працівнику. Досвід не зміниш компенсацією. Дякую що турбуєтесь. Ціную ваше прагнення виправити ситуацію. Та неможливо переписати перше враження. Я зрозумів, ви турбуєтесь про клієнтів, якщо у них щось пішло не так. І я так розумію що якщо у вас є товар на складі - то всі клієнти довольні. Жаль, що моїх товарів не було у вас на складі.
10 квітня 2023 Відповісти
Hopr рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Літні шини Debica Navigator 2 (175/70R13 82T), Замовлення №41719

Був приємно вражений швидкістю, в п'ятницю пообіді замовив товар, в суботу після обіду вже забрав (відправка з Дрогобича в Чернігів), Дякую!
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні, що поділилися досвідом звернення в наш магазин! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Vlad Zima рекомендує цей магазин
23 березня 2023

Купив: Літні шини Lassa Greenways (185/70R14 88H), Замовлення №41255

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за замовлення та ваші рекомендації! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Евгения Доценко рекомендує цей магазин
23 березня 2023

Купив: Літні шини Rosava Itegro (175/70R13 82H), Замовлення №41176

Якісний товар, швидка доставка, рекомендую, планую ще купувати у вашому магазині.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за замовлення та вашу довіру, нам дуже приємно! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Ivan рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Літні шини Hankook VENTUS PRIME 4 K135 (215/55R17 98W), Замовлення №40961

Купівля пройшла без проблем. Відправили швидко.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дуже дякуємо за замовлення та фото відгук! Бажаємо вдалого літнього сезону! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Anna E. рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: Летняя шина Goodride Sport SA-37 215/50 R17 95W , Замовлення №40880

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за замовлення та зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA