В’ячеслав Чилий рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 травня 2023

Купив: 2 x Rosava Бц-20 175/70 R13 82T , Замовлення №No44280

Заказал 2 шины , у менеджера уточнил что будут 2023 года выпуска , в итоге получил 0822! Update: все очень оперативно и быстро поменяли на 23 год, получил, установил, езжу довольный)
Kostiantyn P рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: Premiorri Vimero-Van 185/75 R16C 104/102R , Замовлення №39216

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за замовлення та зворотній зв'язок! Звертайтесь ще! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Максим Максим рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: Літні шини Hankook Ventus Prime 4 SUV K135A (225/65R17 102H), Замовлення №43910

Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за замовлення та зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Yuri Sereda не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 травня 2023

Купив: Літні шини Triangle Tire AdvanteX SUV TR259 (215/65R16 102V), Замовлення №43098

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відвантажили військовому у травні 23 року гуму 21 року. Ганьба
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Після публікації відгуку, з Вами зв'язався менеджер відділу рекламацій та вирішив Вашу проблему. Справді сталося непорозуміння, оскільки модель TR928 є лише 2021 року. Вам зробили обмін на іншу гуму, кращої якості та свіжішого року випуску. Дякуємо за розуміння, звертайтеся надалі в GUMMA.UA. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Serg777218 рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Літні шини Premiorri Solazo (205/55R16 91V), Замовлення №43586

Купляв літню гуму, швидко зв'язались та оперативно відправили , дякую
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дуже вдячні за фото відгук! Будемо раді новим зверненням від Вас! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Даниил Белозер рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Літні шини Diplomat Winter HP (205/55R16 91T), Замовлення №43496

Велике дякую! Швидко зв?язались, відправили, замовляв на склад, хлопці запакували, допомогли донести до автівки, хоча і не просив. Дякую за сервіс!
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Все для наших улюблених клієнтів! Вдячні за приємний відгук про магазин. Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Влад Ольховецький рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: Літні шини Premiorri Solazo S Plus (195/65R15 95V), Замовлення №43342

Замовляв собі колеса Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 95V, після замовлення на протязі години зв'язався менеджер уточнив всі деталі,резина цього року як було і заявлено, все прийшло, все чудово, приємний подарунок у вигляду мішків для колес(але є рекомендація, мішки класти в якийсь одноразовий пакет, тому що коли відклеювали скотч трішки надірвали), в цілому задоволений, РЕКОМЕНДУЮ!!!
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо, що поділилися враженням від замовлення в нашому магазині! Будемо раді новим зверненням! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Игорь Нероденко рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Ecovision VI-286HT 225/65 R17 102H, Замовлення №43172

Дуже чемні менеджери, доставка вчасна та якісна. Шини гарної якості.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Нам дуже приємно отримати ваш позитивний коментар! Бажаємо вдалого авто сезону! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Богдан рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Літні шини Continental PremiumContact 7 (215/65R17 99V), Замовлення №43201

Вчора зранку замовив, сьогодні зранку отримав і вже й встановили. Поки що питань до якості немає. Дякую.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Ви зробили гарний вибір! Дякуємо за звернення та інформативний відгук! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Стас Ласий рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: Літні шини Premiorri Solazo S Plus (185/65R15 88Н), Замовлення №43023

Купував літню гуму, ціна за комплект виходить дешевше ніж в більш розкручених сайтів, навіть з врахуванням НП, відправили швидко, в комплекті прислали 4 пакети для зберігання, від чого був приємно здивований і пахучку в салон) Задоволений сервісом, думаю буду і надалі купувати тут. *З приводу чеку не пам'ятаю точно чи був
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Добрий день! Нам приємно, що Ви обрали наш магазин і залишились задоволені! Чек обов'язково вкладаємо в посилку, разом з пакетами. В любому випадку, ваше замовлення залишилось в нашій базі. Окрема вдячність за фото товару і позитивний відгук! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA