Dmytro рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: Зарядна станція BRIDNA 600W 560Wh (SGR-PPS500-4), Замовлення №34582

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Нажаль обраного товару не було, але мені запропонували альтернітивні варіанти. Отримав вичерпну консультацію та обрав інший варіант. Товар відправили швидко, все приїхало у робочому стані.
Алина Макиенко рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC712D34, Замовлення №34911

Отримали свій гриль і дуже задоволені. Дякую за подарунок, він також стане у пригоді!
Vadim Gorbach рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Купив: Зарядна станція BRIDNA 300W 280Wh (SGR-PPS300-2), Замовлення №E34906BR

Отправили станцию в Харьков быстро, понравилась цена и преимущество перед другими станциями, будем советовать магазин друзьям
Oleksandr Vaulin не рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max

Відповідь представника «е-Кошик»
Добрий день. Просимо Вас для вияснення ситуації повідомити деталі Вашого замовлення (деталі замовлення, час контакту з менеджером та дані менеджера, з яким Ви спілкувались і т.д.).
Мені телефонували з номера 09956796** 24/01/2023 о 17:39 і сказали, що товару немає в наявності, запропонували альтернативу
28 січня 2023 Відповісти
Dmytro Seh рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Зарядна станція BRIDNA 600W 560Wh (SGR-PPS500-4), Замовлення №E34659BR

Очень выгодная цена за зарядную станцию, спасибо магазину за бесплатную доставку и консультацию по всем характеристикам. Гарантийный талон и чек в комплекте, все отлично заряжает, рекомендую
Андрей Иванов рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Планетарний міксер Suhini SH-SM6.8GR, Замовлення №34485

Обслуживанием магазина доволен. Было небольшое недоразумение , но все решилось благополучно. Магазин однозначно могу рекомендовать. Миксер работает отлично. Супруга довольна. Магазину процветания и лучшие пожелания !
evgenKoVL рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Пылесос Samsung VC-20CVNDCNC

Купил себе Samsung VC-20CVNDCNC, пришло на почту быстро и все целое и в полной комплектации. Менеджеры профессионалы своего дела и компетентные. Рекомендую
Matvey Isanov рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: ECAM 370.95.T

Купили кофемашину в комплекте с пылесосом, очень выгодная акция от магазина, после переезда в новую квартиру требовалось и то, и другое. Теперь всегда чисто и отличный кофе на целый день, спасибо за бесплатную доставку и приятные впечатления, советую
Ivanka Polishyk рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Купив: FC6904

Дякую менеджерам за консультацію стосовно вертикальних пилососів, задоволенні приладом та його комплектацію, зовсім інший рівень стосовно звичайних пилососів
Михаил Ланько рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: DEX CX-50

Купили себе портативный холодильник, отрабатывает свои деньги отлично, сейчас очень нужная вещь с хорошими характеристиками. Помимо этого, магазин взял на себя доставку и положил в подарок автомагнитолу, спасибо, будем обращаться