Тимофей Маркелов не рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Купив: Walter Stahl 3-фазный 3,5 кВт бензиновый, Замовлення №0975098435

Заказал генератор в этом магазине. Получил совсем другой, вместо 3.5кв получил на 2.0кв( Китайская подделка) Все попытки связаться с продавцами были безуспешными. Не советую данный магазин
Олена Шевченко не рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Купив: Генератори Бензинові Генератор Walter Stahl 3-фазний 3,5 кВт бензиновий Генератор Walter Stahl 3-фаз

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Приїхав китайський генератор, замість оригінального. Повернути його неможливо, твої дзвінки ігноруються. Навіть не змогла його перевірити, адже прийшов без ключа, аби його завести. Не рекомендую!
Владимир Горобченко не рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Купив: Інверторний генератор huttenberg, Замовлення №75250

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Замість німецького 2квтного інверторного генератора,прийшов товар незрозумілої якості без інструкції та інших документів, генератор навіть не заводив і не заливав паливо,у користуванні він не був,повернути кошти -проблема,дозвонитися майже неможливо,менеджери чи продавці магазину після покупки ведуть діалог так ,ніби вони в мене придбали неякісний товар,буду звертатися до нацполіції та інші структури ,такого нахабства не подарую ...
Vladyslav Busyhin не рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Купив: Инверторный генератор Honda INH2000 2квт

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не советую данный интернет магазин. Заказывал 2квт генератор, отправили генератор на 1квт, характеристики на боковой стороне коробки были заклеены стикеров "хрупкий товар". В целом я так понимаю что никакого возврата не будет. Будьте бдительны и ничего не заказывайте у данного продавца.
Робин Гуд не рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Генератор Lipher 4500W, Замовлення №20450621701812

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Виктор Бабаев не рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Електрогенератор бензиновий Waltr Stahl 3фазний

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Александр Мущенко не рекомендує цей магазин
30 листопада 2022

Купив: boorweld br 1100 x5, Замовлення №182334

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Купував генератор на 4,8 Квт,а він виявився на 2,2 Квт
MaxymMaxym5 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 листопада 2022

Купив: Газова плита туристична

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Деньги взяли на этом всё Телефон вносят в черный список Буду писать в киберполицию и во все органы
Ruslan Omelchenko не рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: Генератор, Замовлення №20450619494504

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Не рекомендую купувати товари в цьому магазині. Замовляв німецький генератор Liphen, надіслали китайську підробку, вже через декілька днів не працював поплавок та перемикач мережі. На телефонні дзвінки та мейли не відповідають. Товар повернути ви не зможете. Будьте обережні!
Юлия Полевская (Naneette Neitrino) не рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Купив: Генератор Lipher, Замовлення №0958671586

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Прислали не тот товар, без обещанной гарантии, без сервисной книги. Вложена помятая инструкция с оторванным задним листочком. Вы шутите? Где гарантия? Почему товар иной? На связь ни один номер не выходит. Не дозвониться никому. На любой номер набираешь - у них автоответчик. Это кошмар. Будем подавать заявление в полицию