Olena_Lapko рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Кавомолка електрична Bosch TSM6A013B, Замовлення №19594

Швидке відправлення, гарне пакування товару. Рекомендую
Відповідь представника «3T»
Олена, нам дуже приємно, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині. Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом. :)
Serhii рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Професійний пилосос Karcher WD 3 V-17/4/20 (1.628-101.0), Замовлення №19411

Відповідь представника «3T»
Сергій, дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування!
Антон Шевченко рекомендує цей магазин
16 вересня 2023

Купив: Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Замовлення №19227

Весною в цьому магазині замовляв роутер. Він працює і це добре. Тепер замовив собі і побратиму по павербанку, перевірив на пошті - все працює. Дуже задоволений. Дякую!
Відповідь представника «3T»
Антон, дякуємо за Ваш відгук! Наша команда робить усе можливе, аби клієнти залишались задоволеними співпрацею з нами! :) Приємного користування!
Roma Stone рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: Power Bank Baseus Amblight Digital Display 65W 30000mAh Black, Замовлення №18690

Дякуємо за Ваш відгук!
Андрей Сахарнов рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Dreame Bot L10 Pro, Замовлення №18869

Великолепный магазин, никаких проблем с заказом не было. Пылесос работает великолепно.
Відповідь представника «3T»
Радіємо, що у Вас залишились лише приємні враження від співпраці з нами. Приємного користування!
Павло Демченко рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Black (VXN4304GL), Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Black (VXN4304GL), Замовлення №#18164

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Взяв 2 редміки на 20тис мА 18Вт і 2 Басеус 20тис мА 15Вт, запаковані з пломбами, працюють як заявлено - редмі видає швидку зарядку. Магазин рекомендую
Відповідь представника «3T»
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування :)
LeeJ0HNS рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Замовлення №Замовлення №17866

Магазин пряцює так, як очікуєш, щоб він працював. Ціна, строки, умови. відповідність заявленому товару - все ОК. І це без зайвої тяганини. Ну молодці ж! Вам - гроші, мені - задоволення від вдалої покупки. Всі щасливі. Дякую!
Відповідь представника «3T»
Щиро радіємо Вашому відгуку та з нетерпінням чекаємо нових замовлень. Дякуємо, що обрали нас. Приємного користування!
Майя Дишлиук рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Купив: Праска з парою Zelmer ZIR3210 Performance, Замовлення №17458

Рекомендую сміливо здійснювати покупки в в інтернет-магазині 3Т. Моя покупка пройшла успішно. Дуже швидко вийшли на звязок. Відправили замовлення також дуже швидко. Наступного дня після оплати я вже отримала свою праску. Є чек і гарантійний талон.
Відповідь представника «3T»
Дякуємо за розгорнутий відгук та рекомендацію нашого магазину! Радіємо, що у Вас залишились приємні враження від покупки :) Приємного користування!
AndryG рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Професійний пилосос Karcher WD 3 V-17/4/20 (1.628-101.0), Замовлення №17161

Відповідь представника «3T»
Дякуємо, що обрали наш магазин. Щиро радіємо, що Ви отримали товар у необхідний термін :) Будемо раді надалі бачити Вас нашим клієнтом.
MrFoxG1 рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Машинка для стрижки Moser 1400-0458 Edition Silver, Замовлення №16839

Купляв у цьому магазини тому що на цей товар була сама нижча ціна, товар відповідал опису.
Відповідь представника «3T»
Дякуємо за Ваш відгук та вибір нашого магазину!