Vladdniko рекомендує цей магазин
29 березня 2022

Купив: Електробритва чоловіча Braun Series 3 300BT Black, Замовлення №4707

Все добре, відправили вчасно. Ціна відповідає дійсності.
pablosvlp рекомендує цей магазин
16 січня 2022

Купив: Кофемолка Bosch TSM6A011W

Быстро, все супер, спасибо!
Відповідь представника «3T»
Дякуємо за оцінку роботи нашого магазину!
ллариса69 рекомендує цей магазин
3 січня 2022

Купив: Варильна поверхня газова Electrolux GPE363MW, Замовлення №2187

Отличный магазин, духовка превзошла все ожидания - замечательная, варочная панель тоже. Установка духовки заняла 5 минут. Надеюсь будет работать. Цены самые низкие.
01012022АСЛ рекомендує цей магазин
1 січня 2022

Купив: Tefal Електрогриль притискний Tefal GC716D12

Купляв вперше у даному магазині. Консультант швидко та адекватно відповідав на дзвінки, давав вичерпну інформацію. Сам зробив заявку на сайті, я не витрачав на це час. Я оплатив після 14.00 30.12.2021, консультант казав, що доставка буде тільки 02.01.2022. Однак відправили швидко і посилка дійшла 31.12.2021 року. Дякую консультанту і магазину!
Відповідь представника «3T»
Дякуємо за оцінку роботи нашого магазину!
frostmoor рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: Кавомолка Bosch TSM6A017C, Замовлення №3573

Заказ оформили быстро. Связались в течении получаса и отдали в доставку в тот же день.
Дякуємо за Ваш відгук!
NightBird не рекомендує цей магазин
22 листопада 2021

Хотів купити: Тостер Bosch TAT 3A011, Замовлення №2914

Товар доступний для замовлення на сайті, але відсутній в магазині фактично
Відповідь представника «3T»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми б із радістю забезпечили бажаною кількістю товару кожного покупця, та, на жаль, наші товарні запаси є обмеженими, а вхідні заявки обробляються менеджером в порядку черги. До моменту обробки вашого замовлення, товарний запас був вичерпаний, після чого інформація про наявність товару була змінена нашими працівниками та на номер вказаний у замовленні надіслано sms-повідомлення з актуальною інформацією. Вибачте за незручності.
Соль Земли рекомендує цей магазин
27 жовтня 2021

Купив: Варильна поверхня газова Electrolux GPE363MB, Замовлення №20018039

Чудовий магазин. Після замолення швидко передзвонили для підтвердження і в той сами день відправили товар. Ціна набагато нижча як в магазинах-монополістах, а сервіс набагато кращий. Рекомендую!
Відповідь представника «3T»
Дякуємо, що залишили свій відгук!
Владимир рекомендує цей магазин
1 жовтня 2021

Купив: Порохотяг Karcher WD 3 (1.629-821.0), Замовлення №1993

Хороша ціна, наявність товару (в інших магазинах такий самий товар був відсутній хоча було заявлено наявність), швидко передзвонили, вічливо проконсультували, швидко доставили. Повна комплектація, поки все працює.
Дякуємо за Ваш відгук!
Alik Shkurkin не рекомендує цей магазин
16 вересня 2021

Хотів купити: Braun MQ 3135 WH Sauce

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «3T»
Дякуємо, що поділились своїми враженнями. Просимо вибачення за принесені незручності, нам дуже прикро за цей випадок. Надіємось на співпрацю в майбутньому!
Виталий Сиряченко рекомендує цей магазин
9 липня 2021

Купив: televizor-bravis-led-43h7000-smart-t2, Замовлення №979

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Наявність, ціна, консультант 5 з 5 !!!
Дякуємо!