Олексій Шуневич рекомендує цей магазин
8 січня 2023

Купив: Power Bank Baseus Bipow Digital Display 100W, Замовлення №12455

Швидко зв'язались і відправили замовлення. Товар був з браком (без вини магазина), - оперативно замінили на новий. Покупкою і магазином задоволений.
Відповідь представника «3T»
Дякуємо! Нам дуже приємно отримувати задоволені відгуки наших покупців!
ANVIK рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Power Bank 3 Ultra Compact Black 10000mAh (BHR4412GL, PB1022ZM), Замовлення №Замовлення №12793 Ім'я

Усім миру, добра та любові, а саме головне миру! Дякую робітникам, замовив павербанк, через два дні отримав у відділені нової пошти. З досвіду: товар оригінальний, швидко відправили, зворотній зв'язок на рівні! Чи рекомендувати цей магазин, звісно так! Найнижча ціна та гарні відгуки недарма! Дякую! Подарунок доці сподобався!
Відповідь представника «3T»
Дякуємо за Ваш відгук та вибір нашого магазину! Бажаємо доні приємного користування! :)
Serj Gordienko рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 (82KU00CHMH), Замовлення №12545

Дуже якісний інтернет магазин. Ввічливе спілкування під час замовлення і швидке відправлення товару. Ще й з гравіруванням клавіатури, чого і не чекав :) Максимально рекомендую ;)
Відповідь представника «3T»
Дякуємо Вам за позитивний відгук про нашу роботу! Приємного користування! :)
nGray рекомендує цей магазин
13 листопада 2022

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 Black (BHR6008GL), Замовлення №9723

Браслет оригінал, глобал версія, як і вказано. Найнижча ціна на ринку на момент придбання . Замовив у п’ятницю після обіду, думав що буду чекати на відправку в понеділок. Відправили через 3 години після оплати (!). Наступного дня вже отримав. Оплата через сайт без додаткових комісій. Чек та гарантійний талон (гарантія 12 місяців) присутні. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «3T»
Дякуємо, нам приємно отримати Ваш задоволений відгук!
Silent Bob рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) bOOst+ BOBB20000PD 20000 mAh 30W Black, Замовлення №9130

Замовив і відразу зробив оплату на сайті. Оплата через сайт, без додаткових комісій. Відправили день в день, товар був в наявності, як і написано на сайті, прийшов у належному стані. Загалом швидко ту зручно, рекомендую.
Відповідь представника «3T»
Дякуємо за Ваш відгук та вибір нашого магазину! Приємного користування!
zuzunga рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Power Bank HAMA ALU15HD 15000mAh Anthracite (00187238), Замовлення №8893

Все было выполнено хорошо. Цена как на хотлайн. Рекомендую!!!
Відповідь представника «3T»
Дякуємо, що залишили свій відгук!
Maksim l рекомендує цей магазин
25 серпня 2022

Купив: Power Bank bOOst+ BOBB20000PD 20000 mAh 30W Black, Замовлення №7779

Замовлення прийняли швидко, відправка була одразу. .
Дякуємо за Ваш відгук!
Natalie Voinovska рекомендує цей магазин
21 серпня 2022

Купив: Занурювальний блендер Rotex RTB850-B, Замовлення №7947

Дякую магазину за чудовий товар за найнижчою ціною на таку модель! Замовлення прийняли швидко, відправка одразу, товар гарної якості. Ще мене приємно вразив заповнений гарантійний талон, чого зараз не зустрінеш серед інтернет магазинів. Ще раз дякую! Гарних вам торгів!
Відповідь представника «3T»
Дякуємо за Ваш відгук та вибір нашого магазину! Приємного користування!
Garik M. рекомендує цей магазин
5 липня 2022

Купив: Philips QC5115/15, Замовлення №6545

Оплата и доставка прошли хорошо. Товар пришёл быстро. Соответствует описанию и характеристикам. Пока претензий нет.
Відповідь представника «3T»
Дякуємо, що залишили свій відгук!
SYMBIAN3D рекомендує цей магазин
12 квітня 2022

Купив: Мікрохвильова піч Samsung ME83X, Замовлення №4977

Була сама дешевша ціна на хотлайні, курєр привіз, провірили все люкс. працює.
Відповідь представника «3T»
Дякуємо за Ваш відгук, бажаємо приємного користування!