forlabs рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: Порохотяг Gorenje VCEB01GAWWF, Пилосос безмішковий Gorenje VCEB01GAWWF, Замовлення №16850

Завовив пилосос Gorenje, ціна була майже сама найнижча і гарні відгуки про магазин. В увагою на ціну за доставку Новою поштою і комісію за наложений платіж, ціна все одно нижча ніж у інших магазинах. Доставили за 1 день на Нову Пошту, там я подивився чи все нове і запаковане і оплатив замовлення.
Відповідь представника «3T»
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування!
1killshock рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101), Замовлення №15675

Купував у даного магазину повербанк, відправили в день замовлення. Товар оригінальний, не зважаючи на найнижчі ціни, магазин дає рік СПРАВЖНЬОЇ гарантії, менеджери гарні люди, і не відмовилися від ремонту за гарантійним випадком, навіть знайшли втрачений мною гарантійний чек) Від магазину залишилися тільки приємні враження!)) Вісім рекомендую! Ціна та сервіс на відмінному рівні!
Відповідь представника «3T»
Щиро дякуємо за Ваш позитивний відгук! Нам приємно, що Ви залишились задоволеним співправцею з нами. Наша команда робить усе можливе, аби виправдати довіру кожного клієнта.
Дмитрий Губарь рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner Q7 Max White, Замовлення №15976

Придбав Roborock Q7 Max. Сподобалась ціна серед інших пропозицій. Товар відправили швидко, поклали чек та гарантийний талон. Товар надіслан по НП "відкладеним платежем".Пилесос сподобався, відразу оновився по wi-fi, є українська мова. Магазин та товар рекомендую
Відповідь представника «3T»
Дякуємо за Ваш відгук та позитивну оцінку роботи нашої команди! :) Приємного користування!
Barisavna не рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Хлібопіч Gorenje BM1400E , Хлібопічка Gorenje BM1400E, Замовлення № Ваше замовлення #15289 Х

Прийшла хлібопіч пошкоджена, хоча упаковка була ціла, товар був не уцінений,прикро, продавця повідомила тишина.
Відповідь представника «3T»
Доброго дня! Проінформовані щодо цієї прикрої ситуації. Консультант відповів Вам одразу наступного дня після Вашого повідомлення про проблему, на нього не одразу відповіли, оскільки повідомлення було написано у неробочий час. Нам надзвичайно прикро, що Вам довелось зіткнутися з ушкодженням приладу при транспортуванні. Консультант проінформував, що були надані фото цілісності товару на момент відправки, отже товар був ушкоджений безпосередньо перевізником. Для того, аби уникнути таких ситуацій, ми надаємо дозвіл огляду товару на відділенні. В цьому ж випадку, на жаль, огляд не проводився отримувачем.
Oleh Darmohray рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: Power Bank Baseus Adaman Metal QC 22.5W 20000mAh Black (PPAD000101), Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Замовлення №15017

Найнижча ціна в порівнянні з іншими магазинами, актуальна інформація про наявність товару, оплата карткою та швидка відправка
Відповідь представника «3T»
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування!
Roman_444348 рекомендує цей магазин
11 лютого 2023

Заряжает нормально, быстрая зарядка идет, делал полную предоплату, прислали быстро, без задержек.
Відповідь представника «3T»
Дякуємо! Нам дуже приємно отримувати задоволені відгуки наших покупців! Приємного користування!
Микола Рябков рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Power Bank Baseus Blade Digital Display 100W 20000mAh Black (PPDGL-01), Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Blade Digital Display 20000 mAh PD 100W Black (PPDGL-01, PPBLD100-S, PPBL000201), Замовлення №№13979

Відповідь представника «3T»
Дякуємо за Ваш відгук та вибір нашого магазину! Просимо вибачення за незручності, зумовлені цією ситуацією та сподіваємось на подальшу співпрацю. :)
Yuriy Khomyk рекомендує цей магазин
26 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101), Замовлення №13835

Відповідь представника «3T»
Дякуємо за Ваш відгук та вибір нашого магазину!
vav рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Купив: Power Bank Baseus Amblight Digital Display 65W 30000mAh Black (PPLG000101,PPLG-A01), Power Bank Baseus Bipow Digital Display 100W 20000mAh Black (PPDGL-01), Замовлення №13713

Заказ отправили в день покупки новой почтой, посылка пришла на следующий день, хорошо упакована и с чеком внутри.
Відповідь представника «3T»
Дякуємо, що залишили свій відгук!
Yuriy L. рекомендує цей магазин
22 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101), Замовлення №13170

Зайшов на сайт, замовив в товар в декілька кліків (ціна на той час була з однією з найменьших на хотлайні - 3249). Без зайвих дзвінків, підтверджень та уточнень отримав номер ТТН наступного робочого дня, забрав та оплатив на Новій Пошті. Все працює. Що ще треба? Ну, через декілька днів ціна на цей повербанк впала на 400 гривень. Але це не мінус магазину, а скоріше плюс, бо слідкують за ринком, а ціну диктує саме він. Насиченість більше, попит схлинув від ажиотажного, ціна падає. Дякую.
Відповідь представника «3T»
Дякуємо, що поділились своїми враженнями. Так, ціна на даний товар на ринку зараз і справді доволі часто змінюється, тож щиро вдячні за розуміння ситуації загалом. Будемо раді бачити Вас нашим клієнтом надалі та бажаємо приємного користування!