Tetiana Gamor рекомендує цей магазин
9 жовтня 2022

Купив: https://tehnobot.ua/ua/ultrabuk-hp-pavilion-aero-13-be0023ua-silver-5a5y8ea/

Рекомендую. Спрацювали та доставили швидко. Вперше купила на цьому сайті, але задоволена
Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня! Дякуємо за відгук та дуже раді, що ваше знайомство з нами залишилося приємним!)
Vika20S рекомендує цей магазин
6 жовтня 2022

Купив: Apple MacBook Pro 16, Замовлення №00НФ-000220

Магазин чудовий, товар доставили швидко. Менеджер надав повну інформацію з приводу товару та швидко реагував на будь-які запитання. З задоволення можу порекомендувати цей магазин та буду співпрацювати і надалі.
Михаил Рейзин рекомендує цей магазин
3 жовтня 2022

Купив: Apple iMac 27

Менеджер очень контактный, все сделали, гравировку на клавиатуре подарили Ну и цена была самая приятная на рынке
Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня! Дякуємо за відгук та дуже раді, що вам усе сподобалося)
cyberbudy рекомендує цей магазин
30 вересня 2022

Купив: Apple MacBook Pro 14, Замовлення №1413

Швидко і оперативно обробили замовлення. Доставили упродовж одного дня. Є різні варіанти оплати на кожен смак) Вперше купляв на цьому сайті, тепер буду мати на увазі
Алёша Яловица рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Купив: Apple MacBook Pro 16

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Придбав Apple MacBook Pro 16. Ціна була трішки змінена в звязку з курсом але все одно була нижчою за інші варіанти. Товар був доставлений в часно та підтримка завжди відповідає у робочий час. Зробили безкоштовне гравіювання та безкоштовну доставку. Товар цілий та неушкоджений.
Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня! Дякуємо за відгук та дуже раді, що вам усе сподобалося)
Yarik Shpak рекомендує цей магазин
22 вересня 2022

Купив: Macbook pro 14

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Мені сподобалась якість товару та її ціна, вона найнижча в Україні, але довелося трішки почекати. День в день на вийшло отримати
Pavlo Romaniuk рекомендує цей магазин

Купив: Imac

Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня, Павло! Дякуємо за відгук та дуже раді, що вам усе сподобалося)
Oleksandr Linnyk рекомендує цей магазин

Купив: Apple MacBook Air 13, Замовлення №000001353

Магазин відпрацював добре. Від замовлення до отримання минув один день. Все дуже швидко і зручно.
Andrew Zavadsky рекомендує цей магазин

Купив: Mac Book Pro 16\'\' / 16GB / 512GB

Александр Попов рекомендує цей магазин
30 червня 2022

Купив: Ноутбук HP ProBook 455 G8 Pike Silver (1Y9H1AV_V3), Замовлення №000001263

Ноутбук виправдав сподівання, все згідно опису на сайті і фото. Процес покупки максимально зручний для мене, покупця - продавець одразу зв'язався для уточнення по замовленню. Вдячний за сервіс!