Владислав рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S908BZKG)

Ihor Luhovyi рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Купив: Apple MacBook Pro 16

Пройшло все гладко, отримав швидко
Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня! Дякуємо за відгук та дуже раді, що ваше знайомство з нами залишилося приємним!)
Denys Morozenko рекомендує цей магазин
15 листопада 2022

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6, Замовлення №000001493

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Купив дружині MacBook Air, все швидко і чудово, приїхав в навіть в складській коробці. З недоліків – ціна була трошки вища за вказану та на коробці наліпка що імпортер "Apple роисся" і що версія US/RUS. Але сумніваюсь що він звідти, оскільки їх там не продають, виготовлено в вересні і клавіатура американська – з нормальним ентером та тільки латиницею.
Яромир Самагальський рекомендує цей магазин
5 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 256GB Midnight (MQ533), Замовлення № НФ-00008591

d_chumakov рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: Apple MacBook Pro 13

Я дуже задоволений, замовлення виконано на повній висоті :-)
wurdum рекомендує цей магазин

Купив: MacBook Pro 14, Замовлення №000001455

Oleksandr Liebiediev рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Apple MacBook Pro 16, Замовлення №000001453

Прекрасні менеджери (дуже допомогли з оплатою), швидка доставка (відправили через пару годин після замовлення, привезли з Києва у Львів на наступний ранок), все прийшло ціле і оригінально запаковане. Далі подивлюся що по гарантії, якщо буде привід (дай боже не буде). А так - 10/10, дуже рекомендую.
Александр Кайда рекомендує цей магазин
18 жовтня 2022

Купив: iMac, MacBook, iPhone, AirPods, Замовлення №00НФ-000229

Всім привіт! Вже дуже круто: обслуговування, ціна та якість на найвищому рівні.
Денис Иванченко рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022