Roman Zaitsev рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Green, Замовлення №000001610

Були питання по замовленню. Все швидко вирішили. Товар отримав вчасно
VovaMark рекомендує цей магазин
25 грудня 2022

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Gray 2021 (Z15G001XC), Замовлення №000001602

Магазином доволен, все сделали быстро, оперативно с внимательностью. Не было возможности с заказом забрать чек и гарантийный талон - продавец отправил все почтой на указанный адрес на следующий день.
Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня! Дякуємо за відгук та дуже раді, що ваше знайомство з нами залишилося приємним!)
Volodymyr рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 грудня 2022

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 11 Clear Case (MWVG2), Замовлення №000001600

Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня, Володимире! Дуже раді, що ваша проблема вирішилася. Дякуємо за відгук:)
Дмитрий Гончар рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" M2 Space Gray (MBPM2-06, Z16R0005U, Z16R002DS), Замовлення №000001594

Доброго дня! Дякуємо за відгук та дуже раді, що вам усе сподобалося)
Иван Румянцев не рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 256GB Purple (MQ563)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Замовив iphone 14 plus 256 та шо заберу з магазину, кажуть шо треба предоплату 2000 грн на картку. Я кажу шо немає можливості сплатити зараз на картку бо нема інтернета шо заберу на місці та разрахуюсь. Ок кажуть. На наступний день дзвоню уточнюю можу приїхати забрати у субботу - кажуть шо вже немає та цінник + 4500 грн.
Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня! Ми завжди робимо переміщення тільки за передоплатою, що Вам на початку менеджер і сказав. Також ми не бронюємо нічого ні за ким без авансу, а так як цей товар зараз дуже дефіцитний то його оплатив інший клієнт. На жаль нова партія цього товару вже йде дорожче про що Вам і повідомив менеджер. Дякуємо за відгук :)
Sergey Zlydnikov рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3), Замовлення №000001592

Евгений Матлай рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" M2 Space Gray 2022 (Z16S000NR), Замовлення №067

Забрав у Києві на наступний день. Дуже швидко все зробили. Дякую
Artem Reznikov рекомендує цей магазин
19 грудня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №НФНФ-001048

Оперативно відповіли, товар був потрібен для подарунку і критично вважливим було відправити його оперативно (доставка в інше місто). Допомогли, уточнили можливість швидкої доставки і надіслали одразу після оплати. Роботою магазину задоволений рекомендую.
Noname рекомендує цей магазин
16 грудня 2022

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Midnight 2022 (Z160000B1), Замовлення №000001587

Оформив замовлення в цьому магазині, все відбулося швидко і по ділу! Окремо дякую Тимофія за гарну консультацію. Макбук відправили майже зразу, наступного дня вже отримав його. Новенький і запакований. У подарунок також поклали перехідник для европейської розетки що дуже порадувало. Дуже рекомендую цей магазин
Антоніна Требульова рекомендує цей магазин
15 грудня 2022