Виктор Колонтаевский рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 mini 256GB PRODUCT RED (MLK83), Замовлення №000001577

Дякую за новий телефон по хорошій ціні! Окреме дякую за стікери та оплату доставки - дуже приємно!
Svyatoslav Kostuk рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №1035

Дуже гарний магазин. Отримав детальну консультацію. Товар відправили дуже швидко та оперативно. Рекомендую!
Dp_status рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: Ультрабук HP Pavilion Aero 13-be0026ua Silver (5A5Z0EA), Замовлення №74

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Оформлення пройшло без проблем і швидко. Після оплати, товар отримали наступного дня. Усі заводські наклейки були намісці.
Anastasia Kyforenko рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: Apple Macbook Air 13, Замовлення №000001563

Замовила ноутбук на сайті (доречі дуже зручний сайт), зі мною зв'язались дуже швидко, ввічливий персонал. Оплатила одразу, проблем не було. Відправили товар в той же день. Якість товару був на найвищому рівні, не було подряпин, все працює. P.S. окремо дякую за бонус (наліпки чудові). Магазин рекомендую.
Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня! Дякуємо за відгук та дуже раді, що ваше знайомство з нами залишилося приємним!)
Paul Galushko рекомендує цей магазин

Купив: Apple MacBook Pro 14, Замовлення №000001552

Все пройшло гарно
Rustam Gimadiyev рекомендує цей магазин

Купив: Apple MacBook Pro 16, Замовлення №00НФ-000264

Рекомендую продавця. Швидко зв?язалися, доставили, надавали консультації.
Mountain Man рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 6 8/256GB Stormy Black

Полностью удовлетворен работай магазина
Дима Бил рекомендує цей магазин
24 листопада 2022

Купив: Apple MacBook Pro 16” Space Gray 2021

Товар повністю відповідав опису на сайті, був у заводській упаковці та не мав жодних пошкоджень. Для отримання товару в місті Львів потрібно було внести 2000 авансу на картку і вже через декілька днів я зустрівся с курьєром який доставив ноутбук. Весь процес купівлі включно з переговорами з менеджером та курьєром був на вищому рівні, залишилися виключно позитивні враження. Можу рекомендувати цей магазин
al2010pr рекомендує цей магазин
18 листопада 2022