Войнич В рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Набор расчесок Dyson Supersonic Styling Set Iron Fuchsia (969747-01), Замовлення №2528

Ідеальний магазин для подарунків!
Yaroslav Vovchenko не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Blue/Blush Gift Edition 2023 (460690-01), Замовлення №146/6

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Аналогічна ситуація. Замовив стайлер, візуально на НП глянув, оплатив 19к грн, коробка була заклеяна, здавалося все ОК. Вдома відкрив, перевірив лейбу на кабелі живлення, на ній вказаний підозрілий сайт (ww.dysonsupersonic), який не пробивається в інтернеті, тобто товар не від виробника Dyson (в кількох магазинах перевірив то самий виріб - сайт виробника www.dyson.com на етикетці). Домовився в вайбері щодо повернення, повернув, обіцяли гроші повернути, після майже 2-х тижнів, немає відповіді, ні на телефонах domobyt.com.ua, ні на телефоні ФОП Лукашов, який відправив товар, як і отримувач - не відповідають. Зареєстрував звернення в поліції. Чекаю вирішення.
28 січня 2024 Відповісти
Алла Антонівна відповів на коментар Myko Mishchanin
Крім поліції, СБУ, ДПСУ, Митниці, податкової маю намір по справі Домобит залучити журналістів Суспільного, які у вересні 2023р у своїх новинах розповіли, як СБУ з митницєю викрили незаконне ввезення айфонів в Україну. Тобто такою темою вони цікавляться. Думаю журналістське розслідування теж вагомим по справі Домобит
28 січня 2024 Відповісти
Валентин Волод рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Встраиваемая вытяжка Elica HIDDEN 2.0 @ BLGL/A/60, Замовлення №2524

В магазині завжди можна розраховувати на чесні ціни і приємні знижки. Тут дійсно цінують своїх клієнтів.
Тарас рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool ARG 590/A+, Замовлення №2539

Завжди купую лише у цьому магазині, професійні консультанти доступно все розкажуть. Задоволений своєю покупкою
Василь Тарасов рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Сушильная машина Bosch WTH85204UA, Замовлення №2511

Магазин завжди тримається сучасних трендів, і ціни при цьому залишаються дуже привабливими.
Олег Сарин рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Фен для волос Dyson HD08 Supersonic Nickel/Black, Замовлення №2510

Швидко, зручно, якісно!
Оксана0909 рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Фен-стайлер Dyson Airwrap Complete Nickel/Fuchsia (310733-01), Замовлення №2491

Фен такой как я и хотела, спасибо за совет продавцу. Магазин организован очень удобно - минимальные затраты времени на оформление и всякие нюансы покупки, быстрая отправка, удобный сайт с подробностями в описании техники.
Retro13 рекомендує цей магазин

Купив: Whirlpool FWDG 971682 WSV EU N, Замовлення №2488

все гуд, з продавце приємно мати справу)
Віталій рекомендує цей магазин

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV2XMX01K, Замовлення №2348

Позитивне враження від зручного інтерфейсу сайту. Легко знаходжу необхідний товар, і процес оформлення замовлення триває легко та швидко.
Валерій Шевчук22 рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Набор расчесок Dyson Supersonic Styling Set Black/Copper, Замовлення №2502

Домобит завжди відзначається найвищим стандартом обслуговування. Це мій улюблений магазин для всіх покупок в Інтернеті.