Юрій рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Відеокарта ASUS TUF-RTX4080S-O16G-GAMING, Замовлення №K24465731

Не первый раз покупаю в данном магазине, и снова сервис порадовал. Цена была лучшая в Украине. Действительно в магазине европейский уровень сервиса, а может даже и лучше. Все пожелания по упаковке товара выполнили. Плотный картон, подушечки с воздухом. Коробка пришла в идеальном состоянии и получил огромное удовольствие от распаковки. Желаю побольше клиентов и процветания!
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за довіру!
Tower рекомендує цей магазин

Купив: Монітор MSI G272QPF, Замовлення №KT24473880

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Ми працюємо над тим, щоб клієнт отримав задоволення від покупки, дякуємо за зворотній зв'язок.

Купив: Блок живлення Chieftec GPF-350P, Замовлення №K24357722

На момент покупки найнижча ціна на цей блок живлення серед представлених на hotline.ua пропозицій була в інтернет-магазині KTC.ua. Замовлення отримав вчасно. Відразу на місці оглянув товар, переконався, що він новий і не має слідів експлуатації. Якщо бачиш невисоку ціну, відразу починаєш підозрювати, що товар після повернення, як іноді буває в деяких магазинах. Проте в КТС не обманюють клієнтів. Як і обіцяли при оформленні замовлення - товар приїхав зі складу постачальника.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що поділились враженнями від покупки в нас.
parAgon рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Фітнес-браслет Samsung Galaxy Fit3 Silver (SM-R390NZSA), Замовлення №K24500091

Рекомендую магазин - наявність і ціна товару актуальна, оперативна відправка НП безкоштовна до поштомату
Представник магазину «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що скористались послугами нашого інтернет-магазину і приділили час для написання відгуку.
18 березня 2024 Відповісти
10 березня 2024

Купив: Блок живлення Chieftec CDP-085ITX, Замовлення №K24424594

Мав проблему з підбором альтернативного сумістного блоку живлення для корпусу Silverstone Milo 10. Оригінальний блок живлення Silverstone AD120-DC зараз коштує неадекватно дорого - 2 799 грн. Звернувся за допомогою в магазин КТС. Порекомендували на вибір два блоки живлення Chieftec CDP-085ITX за 1 779 грн та Chieftec CDP-120ITX за 2 159 грн. Магазину КТС дякую за хорошу рекомендацію та якісний товар!
8 березня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків G.Skill 16 GB SO-DIMM DDR4 2400 MHz Ripjaws (F4-2400C16S-16GRS), Замовлення №K24198008

Знадобилася оперативна пам/ять для апгрейду ноутбука, так як 8 ГБ розпаяної на материнці оперативки вже не вистачало для повноцінної роботи. Для підбору сумістної пам'яті звернувся в інтернет-магазин ktc.ua. Порекомендували придбати оперативну пам'ять G.SKILL Ripjaws DDR4 1x16GB (F4-2400C16S-16GRS). Товар доставили швидко і вже через день я отримав своє замовлення. Пам'ять ідеально підійшла до ноутбука і має lifetime гарантію - 99 місяців від виробника. Покупкою і магазином задоволений.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що завітали, раді будемо бачити Вас знову.
6 березня 2024

Купив: Корпус Chieftec BU-12B-300, Замовлення №KT19362177

Вирішив придбати корпус Chieftec BU-12B Black. Проте були певні питання по гарантії, так як корпус іде в комплекті з блоком живлення. Питання уточнили і я отримав хорошу знижку). Замовлення отримав вчасно, без затримок та переносів. В точці видачі можна без проблем розпакувати і оглянути товар, а при необхідності отримати консультацію спеціаліста. Робити покупки в КТС приємно та вигідно.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за фідбек, раді були допомогти!
4 березня 2024

Купив: Корпус Chieftec Compact (IX-06B-OP), Замовлення №K24383749

Придбав в KTC.ua корпус Chieftec Compact IX-06B-OP Black. Ціна на нього була одна з найнижчих серед представлених на hotline.ua пропозицій. Замовлення доставили швидко, в зазначений при оформленні замовлення день. Корпус при отриманні розпакували, перевірив цілісність та комплектацію. Так як в цього корпуса нестандартний блок живлення, з допомогою консультантів підібрав і замовив необхідну модель. Роботою магазину повністю задоволений.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями від покупки.
3 березня 2024

Купив: Материнська плата ASRock J4125B-ITX, Замовлення №K24323072

Замовив материнську плату AsRock J4125B-ITX в інтернет-магазині KTC.ua і наступного дня забрав її в пункті видачі в сервісному центрі мережі КТС. Доставка товару зі складу в пункт видачі зайняла менше доби. При отриманні товару отримав консультацію по установці та експлуатації материнської плати, придбав необхідні для установки плати гвинти та термопасту. Швидко та дуже зручно.
Представник магазину «КТС.ua»
4 березня 2024 Відповісти
27 лютого 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків SK hynix 2 GB SO-DIMM DDR2 800 MHz (HYMP125S64CP8-S6), Замовлення №K17105832

Захотів проапгрейдити старенький нетбук - додати йому оперативної пам'яті. В місцевих магазинах необхідна мені DDR2 була наявна лише у б/в пропозиціях. Нову DDR2 знайшов лише в KTC.ua. І ціна на нову пам'ять була лише на 15% вища, ніж на "беушну".