Sergii Zavgorodnii рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Блоковий конструктор LEGO Technic Ратрак (42148), Замовлення №9230216302

Все ок.
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук та співпрацю з нами! З повагою, Ігор Міхєєв керівник відділу контролю якості надійного магазину "Repka.UA"
BigZ рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer A8, Замовлення №9230213318

Roman Vern рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Блок живлення для ПК CHIEFTEC Force 550W (CPS-550S), Замовлення №4710713233324

Покупал блок питания для компьютера. Сделал заказ, указал что хочу чтобы перезвонили мне. Перезвонили через 5 мин. Согласовали детали, оплатил(предложено было несколько вариантов, выбрал удобный мне). Товар отправили в тот же день. Через день забрал в отделении НП. По товару: все целое, качественно упакованное, гарантийный талон, чек на почту пришел. Блок питания полностью соответствует всем описаниям. Установил, работает без нареканий. Магазин однозначно рекомендую к сотрудничеству!
Ksjanchik рекомендує цей магазин
26 січня 2023

Купив: Аккумулятор PANASONIC Eneloop Lite AAA 550 2BP mAh Ni-MH Dect Series (BK-4LCCE/2DE), Замовлення №9230118308

Все сподобалось
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Ковальчук Юрій не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 листопада 2022

Хотів купити: генератор

хотів купити генератор - чекав 2 тижні, він приїхав, але сказали що не продадуть по домовленій ціні. ціну підняли. не купуйте в них НІЧОГО!
Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Добрий день! Дякую за критичний зворотній зв'язок. Прийміть мої вибачення за заподіяні Вам незручності. Ми обов'язково проведемо роботу над помилками, щоб надалі подібні ситуації не відбувалися. З повагою, Ігор Міхєєв керівник відділу контролю якості надійного магазину "Repka.UA"
Tanya Piznyak рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M32 6/128GB Black (SM-M325FZKG), Замовлення №9221020317

Довелось швидко міняти телефон, бо мій зовсім перестав тримати заряд . Зробила замовлення, та якщо чесно, обирала вже з консультантом. Дівчина була дуже уважна, і допомогла мені у моїй невпевненості. Телефон забрала того ж дня в магазині, де одразу і налаштували. Від покупки у захваті, повернусь ще!
Евгений Перевозник рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Тример для бороди та вусів Philips OneBlade QP2520/20, Замовлення №9221019302

Замовив тример в цьому магазині. Сподобалось, що зателефонували через 2 хвилини після оформлення. Оператор був дуже уважний та ввічливий. Відповів на всі мої запитання. Товар доставили у вказані сроки. При отриманні все перевірив, тример дійсно, як і обіцяли був новий, коробка не відкривалась раніше. Вдома вже протестував, все сподобалось. Рекомендую цей магазин! Дійсно топовий сервіс!
Yana-333 рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Кавомашина Philips series 2200 EP2231/40, Замовлення №N9221019308

Довго обирала товар, хотіла оновити кавомашину. Стара ще працювала, але робила лише еспресо, а так хотілося смачних напоїв вдома))) Зробила замовлення N9221019308 у репці і ще не знала чи остаточне це рішення, менеджер відповів на всі мої питання по товару, порівняв з іншими і все ж таки допоміг прийняти мені остаточне рішення. Через 2 дні отримала вже кавомашину за адресою, швидко доставили, на поверх безкоштовно підняли, дуже приємне враження :) купую тут не вперше і задоволена сервісом.
Сергей Прокопенко рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: Makita ga5030, Замовлення №9221018305

Заказал болгарку в этом магазине, старая сломалась из-за срока давности. Очень быстро перезвонил оператор, девушка с приятным голосом, проинформировала о сроках доставки. Всё привезли вовремя, через день, как и обещали. В магазине продавец открыл коробку, показал комплектацию, проверили на работоспособность, заполнил гарантийный талон, всё отлично. Уже успел дома почистить батареи, работает отлично! Надеюсь будет служить долго и не придётся столкнуться с возвратом.
Александр Осокин рекомендує цей магазин
10 жовтня 2022

Купив: Обогреватель Купер энд Хантер, Замовлення №9221004313

Відповідь представника «Repka.UA-надійний магазин»
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук та співпрацю з нами! В обов'язковому порядку розберемось з розсилкою і виправимо все. З повагою, Ігор Міхєєв керівник відділу контролю якості надійного магазину "Repka.UA"