Вадим Гомега рекомендує цей магазин
23 квітня 2021

Купив: Konner&Sohnen KS 4HP-70, Замовлення №164673

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, асортимент

Відповідь представника «130.com.ua»
Вадиме, ми вдячні за наданий зворотній зв'язок. Дійсно, з технічних причин оновлення даних на сайті зайняло більше часу, ніж звичайно. Наразі інформація коректна.
sid рекомендує цей магазин
31 березня 2021

Купив: Автопылесос HEYNER CyclonicPower PRO 240 с подсветкой для сухой и влажной уборки, Замовлення №128805

Відмінний магазин. Дуже великий асортимент товарів при низьких цінах. Рекомедую.
дякуємо за відгук!

Спасибо за отзыв!
ING рекомендує цей магазин
23 березня 2021

Купив: Моторное масло Mercedes-Benz MB 229.52 5W-30 5л

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Відповідь представника «130.com.ua»
Спасибо за развернутый отзыв о работе нашего магазина! Рады, что все понравилось!
Валентина Мартинюк рекомендує цей магазин
22 березня 2021

Купив: Автопилосос HEYNER CyclonicPower PRO 240 з підсвіткою для сухого та вологого прибирання, Замовлення №15554

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Купляла пилосос на подарунок хлопцю, сподобалась приємна ціна та швидка доставка, товар прийшов гарно упакований, не пошкоджений, роботою пилососа хлопець задоволений, приємний нюанс-підсвітка, що дозволяє якісно прибрати у важкодоступних місцях та довгий провід.
Дякуємо за відгук!
Слава Нужний рекомендує цей магазин
21 березня 2021

Купив: Моторне мастило напівсинтетичне ELF Evolution 700 Turbo Diesel 10W-40 — 1 л

Купував не раз в 130.com.ua,все супер,проблем не було.Завжди якісно та адекватні ціни,зручний сайт.Рекомендую.
Дякуємо за відгук!
Georg Nechaev рекомендує цей магазин
20 березня 2021

Купив: компрессор урал 3 белавто, Замовлення №121286

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару

Покупал для себя копрессор - все понравилось и общение по телефону и доставка. оперативно, норм цена. доставили четко в договоренное время. Сам компрессор отличный. Еще, кстати, покупал несколько раз на презенты мелкие товары, типа ремонтного баллончика для колес и автохимии - тоже все оперативно доставляли и всем доволен.
Відповідь представника «130.com.ua»
Спасибо за отзыв и надеемся на дальнейшее сотрудничество!
yxxx рекомендує цей магазин

Купив: Автомобильный сабвуфер Alpine SWE-815, Замовлення №155144

Каждый год заказываю и покупаю в данном магазине разные товары, потому что у них есть такие товары, которые не представленны в других магазинах, плюс хорошее описание товаров, что помогает определится с выбором, ну и конечно цены в магазине адекватны и не завышены как у многих других.
Відповідь представника «130.com.ua»
Спасибо за отзыв! Рады, что все понравилось. Надеемся на дальнейшее сотрудничество!
Дима Мищенко рекомендує цей магазин

Купив: Сигнализация sheriff zx740pro

Товаром доволен, работает все отлично. Приятная цена, хорошее качество. Товар отправлен очень быстро. Обслуживание на высоком уровне, квалифицированные и вежливые менеджеры. Буду заказывать ещё. Рекомендую данный магазин.
Відповідь представника «130.com.ua»
Спасибо, что поделились опытом работы с нами! Надеемся на дальнейшее сотрудничество.
Viktor Scherbina рекомендує цей магазин
19 березня 2021

Купив: Шумоізоляція Ultimate Sound Absorber 15 (75 см x 100 см)

Всё супер! Товар отличный! Персонал дружелюбный и отзывчивый! Всегда помогут с выбором товара или посоветуют альтернативное решение! Так держать!
Спасибо за отзыв!