mynickname рекомендує цей магазин
20 липня 2021

Купив: Автомобільний пилосос VOIN V-80, Замовлення №167302

Швидко відправили, але не було часу перевірити
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за відгук! Сподіваємось, що все сподобалось!
Валерий Гордеев не рекомендує цей магазин
16 липня 2021

Купив: areca 7500 5l

Відповідь представника «130.com.ua»
Валеріє, дякуємо що поділилися досвідом співпраці з нами! Приносимо свої вибачення за незручності. За непередбаченого збігу обставин замовлення було виконано з затримкою. Наразі ми вжили заходів, щоб ситуація не повторилася.
Руслан Коптев рекомендує цей магазин
8 липня 2021

Купив: Перетворювач DC-AC Mystery MAC-300

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Полностью доволен работой магазина, всем рекомендую. Год назад заказывал здесь автомобильный инвертор Mystery MAC-300. Во время первой же поездки инвертор сгорел. Я обратился в магазин и описал им ситуацию, магазин предложил отправить или отвезти инвертор в СЦ Mystery. Инвертор починили по гарантии и по сей день он исправно работает.
Відповідь представника «130.com.ua»
Руслан, спасибо за отзыв!
Данил Петров рекомендує цей магазин
4 липня 2021

Купив: Автомобільний відеореєстратор Gazer F125

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Приобрел в магазине видеорегистратор. Магазин с высокой степенью автоматизации - каждое действие сопровождается смс подтверждением. Вежливая и культурная девушка оператор. Нет необходимости запоминать номер заказа, т.к. вся информация привязана к номеру, по которому был сделан заказ. При моем звонке оператор уже знала и моё имя и заказанный мною товар. Высылают без задержек, цена на приятная. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «130.com.ua»
Благодарим за такой развернутый отзыв! Спасибо, что выбрали наш магазин. Надеемся на дальнейшее сотрудничество!
masteram не рекомендує цей магазин
25 червня 2021

Хотів купити: VitOl K-72

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Відповідь представника «130.com.ua»
Шановний пане Андрію, ми завжди вдячні нашим клієнтам за прозоре партнерство. Зі свого боку ми робимо все можливе для надання найкращої ціни та сервісу високої якості, але при цьому не готові брати на себе певні ризики (це було непросте рішення, підставою для якого є багаторічний досвід, на жаль гіркий). Ресурс https://blackbox.net.ua є загальнодоступним, якщо Ви вважаєте, що дані внесено некоректно - рекомендуємо звернутися до адміністрації ресурсу для вирішення питання.
xiders рекомендує цей магазин
7 червня 2021

Купив: Автокрісло Heyner Capsula MultiFix ERGO 3D Pantera Black, Замовлення №166110

Ціна на дитяче автокрісло в цьому магазині виявилась найнижчою з усіх сайтів і магазинів, щоправда довелось почекати кілька днів з відправленням товару, про що мене зразу ж попередили і я на це погодився. Після відправлення на наступний день отримав товар, було все якісно упаковано, автокрісло відповідає тому, що бачив на сайті, товаром задоволений. Також дали знижку 0,5% за реєстрацію на сайті. Магазин однозначно рекомендую, буду замовляти ще!
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за позитивний відгук! Сподіваємося на подальшу співпрацю!
Дима Шипилов рекомендує цей магазин
7 червня 2021

Купив: Автомобильная акустика Focal Auditor RSE-130, Замовлення №165381

Отличный магазин. Быстро был принят и обработан заказ. Цена на данную акустику была самая низкая из которых я видел. Пришёл товар в заявленные сроки. Акустика отличная, качество звука в автомобиле выросло в разы. Музыка теперь радует уши) Буду заказывать в данном магазине еще. Рекомендую!
Відповідь представника «130.com.ua»
Спасибо за позитивный отзыв! Надеемся на дальнейшее сотрудничество!
Dima Verchenko рекомендує цей магазин
28 травня 2021

Купив: Умное Автрмобильное зарядное устройство 12/6 Вольт, Замовлення №152040

Очень понравился сервис на 130.сом. Зарядное устройство , которое заказывал проработало 3 заряда АКБ и перестало работать. Позвонил в 130.сом , сообщил и мне сразу же подобрали новое и лучше чем моё Зарядное устройсво. Работает замечательно !!! Так же заказывал инвертер 12/220Вольт, (нет времени смотреть номер заказа), инвертер работает отлично на все 100% как и магазин 130.сом. Спасибо коллективу магазина за удобные и правильные решения !!!
Відповідь представника «130.com.ua»
Спасибо за выбор 130.com.ua! Рады, что понравился наш сервис! Надеемся на дальнейшее сотрудничество!
Sahim рекомендує цей магазин
22 травня 2021

Купив: Автомобільний компресор (електричний) Ring Automotive RAC635, Замовлення №118222

Спасибо за отзыв!
Николай Чокой рекомендує цей магазин
17 травня 2021

Купив: Компресор автомобільний (насос) Berkut R17

Все добре! Але прошу звернути увагу на особливості обслуговування юридичних компаній. Відсутність документів з мокрою печаткою, та і взагалі супровідних документів, тут має велике значення, а заказ прийшов зовсім без них, та довелось просити відправити окремо. В цілому все добре. Дякую менеджеру Ірині за оперативне вирішення усіх питань.
Відповідь представника «130.com.ua»
Миколо, дякуємо за конструктивний зворотній звязок! Дійсно, через релокацію складу тимчасово не було можливості друку видаткової накладної на місті відвантаження товару. Наразі це питання на фінальній стадії вирішення.