Михаил Назаров не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 жовтня 2021

Хотів купити: Садовий пилосос-повітродувка Gardena ErgoJet 3000 (09332-20)

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ужасный магазин. Оформляет заказ. Принимает деньги. Перезванивает что товара нет. Деньги вернут через три дня. Тут же меняют товар наличие на под заказ
Відповідь представника «130.com.ua»
Михайле, на жаль мала місце затримка в оновленні інформації щодо наявності товару. Звертаємо Вашу увагу на фактичні терміни повернення коштів: оплату отримано об 11:50, а повернення проведено о 13:58 того ж дня.
Оплату вернули,спасибо, но настроение не поднялось. Отмените в настройках оплату при отсутствии товара.
21 жовтня 2021 Відповісти
Ринат_С. рекомендує цей магазин
13 жовтня 2021

Купив: Газонокосарка AL-KO Classic 3.82 SE (112856), Замовлення №169955

Покупал газонокосилку AL-KO для себя. Товаром доволен, магазином тоже. Порадовала цена и сроки доставки. Все отлично, смело рекомендую!
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за хорошу оцінку роботи 130.com.ua! Дуже раді, що все сподобалося!
Jack daniels рекомендує цей магазин
12 жовтня 2021

Купив: двостороння автосигналізація Pandora DX-6X, Замовлення №170056

Цена была лучшая на рынке, поэтому оформил заказ. Получил на следующий день. С сигнализацией все в порядке.
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку нашої роботи! Сподіваємось на подальшу співпрацю!
Евгений Бондаренко не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2021

Купив: CD-MP3-магнітола Kenwood KDC-BT640U, Замовлення №169798

Не сподобалося: сервісна підтримка

Відповідь представника «130.com.ua»
Шановний Євгене! Звертаємо Вашу увагу на можливість отримання замовлення з накладеним платежем саме з метою проведення огляду товару на відділенні вантажоперевізника та прийняття остаточного рішення про купівлю після огляду товару, а також на можливість повернення товару протягом 14 днів після придбання. Обидві можливості було Вам надано, та Ви не скористалися жодною з них. Щодо наявності пульта ДУ в комплекті, виробник має право змінювати комплектацію без попереднього повідомлення. Комплектація на сайті буде змінена найближчим часом.
1 - Читайте внимательно комментарий "Я не отказался от товара только потому, что уже не было времени заказывать его в другом месте, а ДР друга был в тот же день. (Вообще, я сделал заказ заранее (во вторник), дабы было время перезаказать, если что не так будет. Но магазин отгрузил его только в четверг. Впритык)." 2 - Что за вранье? Я знаю законы и свои права. Вы би не приняли товар обратно в течении 14 дней, т.к. на нем уже были следы (чужого) использования, т.е. товар уже не надлежащего качества с поврежденной упаковкой, т.е. не подлежит возврату. По телефону вы мило извиняетесь, а здесь меня делаете виноватым? Вот вы снова доказываете свою некомпетентность, и отсутствие клиентоориентированности.
12 жовтня 2021 Відповісти
Владимир Поляк рекомендує цей магазин
2 жовтня 2021

Купив: дзеркало відеореєстратор Lenovo

Оформлення заказу, доставка в даному Інтернет-магазині відповідають найвищим умова: швидко, оперативно, по-діловому. Товар повністю відповідає очікуванням, функції заявлені в анонсі товару підтримуються повністю. Дзеркалом задоволений
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за вибір магазину 130.com.ua! Сподіваємося на подальше співробітництво!
Виктор К. рекомендує цей магазин
27 вересня 2021

Купив: Компрессор автомобильный (насос) Vitol K-50 c манометром

Шукав компресор на Hotline, знайшов те, що хотів, за посиланням перейшов у магазин. Зробив замовлення і через пару хвилин вже підтвердив його під час спілкування з працівником магазину. Персонал кваліфікований, порозумілись швидко, я зробив оплату через Приват 24 і вже навтупного дня на Новій пошті отримав замовлення. Покупкою та обслуговуванням задоволений. Рекомендую цей магазин іншим покупцям.
Відповідь представника «130.com.ua»
Вікторе, дякуємо за вибір 130! Сподіваємось, що придбаний компресор буде служити довго!
Plaalex рекомендує цей магазин
16 вересня 2021

Купив: Штатная камера заднего вида Prime-X CA-9529 для Toyota

Користуюсь послугами цього інтернет-магазину не вперше. Якісне обслуговування. Співробітник подзвонив негайно. Покупку отримав на наступний день. Дякую співробітників магазину за якісну роботу.
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку нашої роботи! Сподіваємось на подальшу співпрацю!
Антон_1613 рекомендує цей магазин
28 липня 2021

Купив: Намет Redpoint Steady 2 FIB

Купував у цьому магазині намет. Покупкою цілком задоволений - товар якісий, по доступній ціні. Дуже порадував рівень гарантійного обслуговування. Комплектуючі, які вийшли з ладу, замінили дуже швидко, доставили безкоштовно. Туристичне спорядження відтепер купуватиму тут. Дякую команді за добросовісність
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за відгук про сервіс нашого магазину. Раді, що все сподобалось! Сподіваємось на подальшу співпрацю.
Sergio139 рекомендує цей магазин
23 липня 2021

Купив: двостороння автосигналізація Pandora DX-6X

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

Без единого звонка, мгновенная коммуникация по смс, посылку забрал на следующий день.
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за відгук! Раді, що все сподобалось. Сподіваємось на подальшу співпрацю!
vitalii.m рекомендує цей магазин
22 липня 2021

Купив: Газонокосарка AL-KO Comfort 40 E електрична, Замовлення №166100

В принципі все пройшло добре, уточнюючу інформацію надали в повній мірі. Був лише один момент - під загрозою була доставка. якась вийшла заминка, але швидко вирішили її після дзвінка. В принципі я отримав товар завчасно до вихідних і мій настрій не був зіпсований. Але факт залишається фактом.
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за відук! Сподіваємось на подальшу співпрацю!