lucenkoo441 рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox One S 500GB, Замовлення №163591

Відмінний вибір товарів, легка навігація на сайті, і неймовірно швидка доставка. Я в захваті!
Відповідь представника «GameShop.ua»
Раді що Вам все сподобалось)
Lucy Berry рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №163583

Всі деталі були враховані, а інформація була подана в ідеальній формі. Спілкування з командою було абсолютно невимушеним та дружнім, що значно підвищило загальне враження.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Супер!) Дякуємо за довіру)
Денис Демидов рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black + Wireless Adapter for Windows (1VA-00002), Замовлення №163509

Величезний асортимент та привітний персонал зробили мій досвід покупок незабутнім. Обов'язково повернусь!
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо Вам за відгук:) Раді що Вам все сподобалось=) Намагаємось завжди допомогти нашим клієнтам і надати якісну консультацію!
Паша рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Nintendo Switch Lite Turquoise (045496452711), Замовлення №163346

Замовлення прийшло надзвичайно швидко, а якість товару залишила тільки позитивні емоції. Спасибі вам!
Дякуємо) Приємно чути=)
Тетяна Токач рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Портативна колонка JBL GO 3 Pink (JBLGO3PINK), Замовлення №163277

Процес покупки був легким і зручним, а доставка - швидкою та надійною.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо Вам за відгук:) Раді що Вам все сподобалось=)
Антон рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Sony PS Vita Black Wi-Fi + 3G + Карта памяти на 16 GB Модифицированная, Замовлення №163208

Це місце, де дійсно цінують своїх клієнтів. Консультанти завжди готові надати індивідуальний підхід і допомогти вибрати найкращий варіант. Я впевнений, що повернуся сюди знову!
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємної гри!
Світлана рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Геймпад Sony DualSense White (9399902), Замовлення №163042

Мій досвід покупки у цьому магазині був бездоганний. Консультант виявився дуже доброзичливим та компетентним, що дозволило зробити вибір швидко і легко
Дякуємо за Ваш відгук :)
Maryna Chepur рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Electric Volt (QAU-00022), Замовлення №163002

Наша покупка в цьому магазині була відмінним досвідом. Персонал був дуже доброзичливий та компетентний, допоміг нам у виборі, враховуючи всі наші бажання та бюджет. Рідкісний випадок, коли сервіс перевищує очікування. Обов'язково повернемося знову.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Супер!) Дякуємо за довіру)
nikita.sho не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 березня 2024

Купив: Mortal Kombat 1 PS5, Red Dead Redemption 2 PS4, Замовлення №163143

Відповідь представника «GameShop.ua»
Доброго дня! Нам дуже прикро що трапилась така ситуація, а саме з пошкодженням цілісності товару при відправленні Новою Поштою. Наш менеджер по відділу якості, вам зателефонує, та запропонує заміну або повернення. Дякуємо за відгук, допомагаєте нам стати краще!
Представник магазину звʼязався зі мною та запропонував повернути диски назад із поверненням коштів. Кошти повернули. Дякую за реакцію. Буду купувати у Вас знову та все ж з урахуванням досвіду з самовивозом з магазину чи відділення НП наложкою.
5 квітня 2024 Відповісти
Никита Хижняк не рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №162999

Купував xbox series s, новий з додатковим джойстиком. Коробка від консолі прийшла не в самому доброму стані, поверх заводський пломб були інші, майже непомітні. Був відсутній кабель живлення, підтримка по телефону не допомогла вирішити це питання як і техпідтримка через телеграм, спочатку шось писали, а далі і зовсім мороз. Очікування були одні, а по факту розчарування. Можна радіти якщо до вас прийшло все у повному обсязі, бо підтримка у разі проблем ніяк не може вирішити нюанс.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Доброго дня! Дуже шкода, що ви отримали негативне враження від купівлі в нашому магазині :( На жаль в нашій країні продукція компанії Microsoft є не офіційною, тому коли нам постачається товар, його можуть перевіряти на кордоні, що впливає на цілісність пломб. Стосовно кабелю, кабель живлення та кабель HDMI, завжди комплектується, якщо ви маєте на увазі кабель USB Type-C за замовчуванням офіційно не йде в комплекті.