Necmrf не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 квітня 2016

Купив: Фотоаппарат Sony Nex 7, Замовлення №176103926

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Відповідь представника «macradar.com.ua»
Добрий день. 1% знімає банкомат приватбанку, можливо я не внятно сказав. Але ви ніби сказали ок :). На сайті написали що на приват комісія 1% при знятті, тепер всі будуть в курсі. Дякую за зауваження.
28 лютого 2016

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 15" with Retina display (MJLT2) 2015, Ноутбук Apple MacBook Pro 15" with Retina display (Z0RG0001D) 2015, Моноблок Apple iMac 21.5" Retina 4K (Z0RS0005L) 2015, Замовлення №Macbook Z00

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Являюсь постоянным клиентом этого магазина. Магазин просто отличный! Честно, давно не видел такого отношения к клиенту. Ребята работают на 1000%. Всегда идут навстречу, дают профессиональные консультации. За это им огромное спасибо! Впредь буду рекомендовать Макрадар всем своим друзьям. Так держать! Отдельно хотелось бы поблагодарить менеджера Ивана за его терпение и умение оперативно решать все вопросы!
Відповідь представника «macradar.com.ua»
Дякуємо за відгук. Будемо співпрацювати і далі :)
Alex рекомендує цей магазин
11 лютого 2016

Купив: Amazon Lighted Leather Cover для Kindle 4 Brown, Замовлення №ac3c03778

Оригинальная качественная обложка. Магазин отличный, рекомендую. Все вопросы были решены в пользу покупателя. Спасибо.
І Вам дякуюємо! :)
8 лютого 2016

Купив: Замовлення №8a6e04503

Замовив ноутбук Lenovo Y5070 відправкою по новій пошті, мене влаштувала ціна і тим більше він був у наявності. Менеджер сказав, що відправку можна зробити в день замовлення і наступного дня він вже буде в мене! На відділені все перевірив по можливості, тому що ноутбук з коробки без Windows. Вдома усе встановив і ніяких проблем не виникло, тим більше що диск з драйверами в комплекті! Покупкою задоволений і дякую магазину, що не підвели!
Дякуємо за відгук.
25 січня 2016

Купив: Замовлення №0b1703694

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, сервісна підтримка

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі, повернення товару

Подмена заказанного товара на более дешевый и не нужный.
19 січня 2016

Купив: Apple AirPort Extreme (ME918)

Заказал с утра по телефону, сказали, что уже после обеда можно забрать с точки выдачи. Устройство было полностью запечатанное, как и обещалось. Покупкой доволен, рекомендую.
Дякуємо за відгук!
Anna рекомендує цей магазин
19 січня 2016

Купив: Замовлення №a97403705

Заказывала через корзину на сайте ближе к 14:00. Почти сразу перезвонил менеджер, подтвердил наличие, актуальность цены и доставку, доставили в тот же день около 17:00. Очень довольна.
Дякуємо за відгук :)
Александра Мирочник не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 грудня 2015

Хотів купити: Замовлення №8a6e03616

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі

Відповідь представника «macradar.com.ua»
Добрий день. Залиште будь ласка свій контактний телефон для вирішення цієї неприємної ситуації. Дякую.
Добрый день, Я предоставила номер заказа, мой контактный телефон в нем указан.
30 грудня 2015 Відповісти
akvalang рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 грудня 2015

Хотів купити: gopro

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі

цена выросла пока я ехала к пункту самовывоза, при чем не на 500 даже грн. жаль, что за ложный самовывоз не платят по 35 грн. заказ в итоге мой потеряли, до конца даже не могли понять что я за клиенти, какой у меня заказ. приехав за 15 минут до закрытия пункта самовывоза еще минут 10 не могла дозвониться человеку чтоб узнать где они вообще находятся и как опознать место входа.
несмотря на первый случай решила снова оформить заказ в этом магазине. когда перезвонили, переспросили оформляла ли я его ранее, сказали что вышло недоразумение и продали товар по первоначально заказанной цене, оперативно доставили, все ок. первое мнение было испорчено, но за такой быстрый и приятный фидбек по необходимости еще раз обращусь в данный магазин. спасибо вам!
29 грудня 2015 Відповісти
24 грудня 2015

Купив: Планшет Apple iPad mini with Retina display Wi-Fi 32GB Space Gray (ME277), Планшет Apple iPad mini with Retina display Wi-Fi 64GB Space Gray (ME278)

Відповідь представника «macradar.com.ua»
Дякуємо за відгук. Добре що розібрались в цій ситуації швидко і ви лишились задоволені. :)