Bodia1221 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 грудня 2015

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

невозможно добавить в корзину на сайте. Только после заказа товара оказалось что товар Refurbished, пометка на hotline появилась после звонка
Відповідь представника «macradar.com.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. З корзиною зараз будемо розбиратись. З приводу рефарбіш поясніть будь ласка який товар? На сайті має бути позначено.
6 грудня 2015

Купив: AirPort Extreme Base Station ME918

Делал заказ по телефону. Менеджер уточнил наличие и подтвердил актуальность цены товара на сайте! Что не мало важно в наше время) Доставили AirPort Extreme в этот же день - видно что ребята стараются! Буду еще к ним обращаться...
Дякуємо за відгук.
Womkel рекомендує цей магазин
6 листопада 2015

Купив: Замовлення №8fba03369

Не сподобалося: асортимент

Відповідь представника «macradar.com.ua»
Дякуємо за відгук. В понеділок відправимо гарантійний талон.
4 листопада 2015

Купив: Macbook Pro 15 2015

Відповідь представника «macradar.com.ua»
Добрий вечір. Зайнялись вашою проблемою, сподіваємось на вирішення! :)
Гість
Спасибо магазину, перезвонили, попросили принести Макбук в офис, выровняли крышку при мне и отдали. Теперь он выглядит замечательно со всех сторон, как и должен. Также сказали, что сделают пометку у себя про отметины на корпусе, и при последующих обращениях в сервисный центр по гарантии проблем не будет.
6 листопада 2015 Відповісти
Dima рекомендує цей магазин
30 жовтня 2015

Відповідь представника «macradar.com.ua»
Дякуємо за відгук. Ми тут дійно постарались і раді що вам все сподобалось, звертайтесь ще.
itri не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 жовтня 2015

В принципе та же беда, что и у другого магазина с этим товаром. - Не соответствует цена, причем на hotline одна цена, на их сайте другая (выше). Я трачу время, ищу, звоню/заказываю через сайт, думаю - дело сделано и товар скоро придет. А тебе недовольным голосом (я этого вообще не понимаю - кто кому деньги платит?!) говорят что мол платите нам больше и еще посмотрим когда сможем привезти! Очень обидно!
Відповідь представника «macradar.com.ua»
Дякуємо за відгук. Людина яка з вами спілкувалась незадоволеним голосом і нагрубила вже покарана. В той день на жаль курс вгору поповз швидко і із-за погоди замовлення з затримками були, трохи спивпало і на нервах вийшла така неприємна розмова. Просимо ще раз вибачення від колективу, Обов'язково виправимося якщо все ж будете колись звертатись до нас.
Гість рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 жовтня 2015

Купив: Замовлення №5b7003330

Все хорошо, но магазин продал восстановленный товар, о чем нигде не указано на странице с описанием. Этим и объясняется низкая цена. Как минимум это справедливо для книжки что я брал. Не стал морочиться с возвратом - с книгой все ок, но как говориться осадочек остался.
Андрій Чорнота не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2015

Замовив фотоапарат, а коли прийшов забирати, виявилось, що він нібито новий, але після гарантійного ремонту у штатах. Тому у нього стара порвана упаковка, замість офіційної гарантії якийсь папірець без жодних реквізитів. При чому ні на сайті, ні при замовленні не вказано, що товар б/у.
Відповідь представника «macradar.com.ua»
Дякуємо за відгук. Мали вас набрати і вирішити проблему по можливості.
Так, перезвонили. Слід віддати належне, вели розмову пристойно, але сама суть заслуговує на коментар. Спочатку представник магазину намагався мене переконати, що це я сам наплутав і замовив уживаний фотоапарат, потім натякав що може піти назустріч і дати знижку, "якщо ми вирішимо це непорозуміння". Коли я сказав, що питання вже не актуальне, почав переконувати що у цьому винуваті хто завгодно, тільки не магазин - поставник, упаковник, іт.д. і знову ж натякати на бонуси. Але нащо воно треба, це ж не останній магазин на весь Київ.
15 жовтня 2015 Відповісти
8 жовтня 2015

Доставили в обещанное время. Капсула приехала полностью запечатанная в оригинальной упаковке. На все вопросы по телефону ответили качественно. Покупкой оч. доволен. Спасибо ребятам за отличный сервис, цены и качество.
Відповідь представника «macradar.com.ua»
Дякуємо за відгук. Будемо старатись тримати марку :)
Евгений Мойкин рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 вересня 2015

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Покупка ноутбука оказалось сложной. т.к покупка довольно дорогая. Магазин нормально пошли на встречу, сделали скидку учитывая рыночную конкуренцию. Предоставили все ноутбуки которые есть в наличии, для выбора и тестирования. Привозили товар на дом и в целом, исполнили все капризы, не скрипя зубами, а достойной, с тактом и выдержкой. Благодарю МакРадар за сотрудничество.
Відповідь представника «macradar.com.ua»
Дякуємо за відгук. Попрацювали над вашою проблемою, ніби все мало вирішитись.
Да. Спасибо сотрудникам МакРадар. В итоге меня кучу раз ноутбук, выбрал тот который подходит лучше всего. Сделали скидку с учетом конкурентов. В целом всё отлично.
21 вересня 2015 Відповісти