Юлия Шевченко рекомендує цей магазин
17 лютого 2022

Купив: Холодильник Samsung RB36R8899SR, Замовлення №5907

30.11.2021 года я приобрела этот холодильник в даном магазине. С покупкой не было никаких проблем. Спустя 2 месяца выяснился заводской брак-непроходимость сливной трубки. Сервисный центр магазина не мог решить этот вопрос в условиях квартиры, поэтому ремонт производил мастер другого сервиса. Магазин компенсировал мне затраты. Претензий к магазину не имею.
Victor Prorok не рекомендує цей магазин
5 лютого 2022

Купив: Bosch SGV2ITX48E

На сайті hotline зазначено, що доставка безкоштовна, на сайті магазину також, а в результаті здерли 200грн за доставку!!!
Vladyslav Shubravskyi рекомендує цей магазин
17 січня 2022

Купив: Телевізор Samsung UE55TU7092, Замовлення №59000782090333

В цьому магазині купив телевізор Самсунг 7092, 55 дюймів. Замовлення оформили швидко, я скинув передоплату 300грн. - страховка магазину на випадок незабирання товару замовником. Відправили телевізор наступного дня. Дещо затримала Нова Пошта, але питання вирішили, і Нова Пошта навіть в якості вибачення надала промо-код для наступної безкоштовної доставки. Телевізор повністю справний, без пошкоджень, все працює. Я задоволений. Рекомендую цей магазин!
Alexandr M рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB

Не сподобалося: оформлення замовлення

Заказьівал ps5, на следующий день забрал, цена хорошая)
ВикторияV рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Купив: Пральна машина Bosh

Дякую за оперативність в оформленні замовлення. Доставка в точний час. Пральною машиною - задоволена.
Elena Umanova рекомендує цей магазин
26 грудня 2021

Купив: Пральна машина автоматична Indesit BTW L50300

Придбали пральну машину Indesit у вересні цього року. Дуже задоволені - машинка компактна, зручна в користуванні, працює майже не чутно. Привезли вчасно, занесли в квартиру, все чудово :)
Наталія Волкова рекомендує цей магазин
23 грудня 2021

Купив: Пральна машина автоматична Indesit BTW L 50300

Раїса Кравчук рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Купив: прально-сушильна машина samsung Wd80t654dbh

Приобрела стирально-сушильную машину samsung Wd80t654dbh. Сначала выбор был другим. После заказа на сайте, оператор отреагировал мгновенно. После вежливого общения с оператором выбор упал на данную модель. На следующий день доставили в квартиру мою "помощницу-красавицу". Вот уже пользуюсь 2 месяца и очень довольна. Спасибо огромное магазину и его сотрудникам!
Любовь Тан не рекомендує цей магазин
20 грудня 2021

Купив: Whirlpool ARG18081, Замовлення №3085

Не сподобалося: сервісна підтримка

egor-lucky рекомендує цей магазин
13 грудня 2021

Купив: Посудомийна машина Bosch SMV2ITX22E

Покупал посудомойку Бош, все четко, быстро заказал, быстро привезли, покупка прошла без проблем, оперативные ребята!