Олег Артемчук рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Посудомийна машина Bosch SMV4HVX40E, Замовлення №2348

Купував холодильник і посудомийку, мийка була, холодильник запропонували навіть кращий. Товар приїхав вчасно, розвантажили. А головне все працює. Гарантією не користувався.
Dangel Evans рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Кавомолка bosch TSM6A017C, Замовлення №2433

Дуже клієнтоорієнтований магазин . Приємні консультанти .відповідають швидко і відправили дуже швидко.будемо замовляти ще.
mtv711 рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Кавомолка електрична Bosch TSM6A013B, Замовлення №заказ №7115

Рекомендую цей магазин, кавомолкою користуюсь вже більше місяця, все ок, дуже задоволена
Anton Vereshchak рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: Bosch SKS51E32EU, Посудомийна машина Bosch SKS51E32EU, Замовлення №0351

Приобрел посудомоечную машину Bosch SKS51E32EU в феврале 2023. В апреле возник гарантийный случай: "умерла" плата управления. Взяли в ремонт, починка заняла около 2 недель. Хотелось бы быстрее, но плату пришлось заказывать издалека. В целом магазин рекомендую.
Sergo1956m рекомендує цей магазин
23 квітня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN49XLEA, Замовлення №0650

Рекомендую магазин. Холодильником користуюсь місяць, дуже задоволений
Олег Степаненко рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Bosch WAN2427GPL, Замовлення №3780

Kostiantyn Kostiuchenko не рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Хотів купити: Пральна машина автоматична Bosch WNA144EEPL

На хотлайні на цю пралку найнижча ціна, але в наявності немає - пропонують іншу модель
Denys “bober-mober” Borysiuk не рекомендує цей магазин

Купив: Холодильник Samsung RB38T675EEL, Замовлення №3253

Andrew Popov рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Bosch wan 2017

После оформления заказа на сайте оператор перезвонил достаточно быстро, уточнили информацию по времени и месту доставки и способу оплаты. Заказывал стиралку, подняли прямо в квартиру. Быстро и удобно.