SiriusUA рекомендує цей магазин
29 липня 2018

Купив: Промывочная жидкость (Очищающая) для Картриджей) WWM для водорастворимых чернил Epson 200г (CL08), Замовлення №142726

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

з приводу замовлення зателефонували на протязі години, доставка товару пройшла на найвищому рівні.
Відповідь представника «P.ua - BUY&PRINT®»
Доброго дня, SiriusUA! Дякуємо за Ваше замовлення і позитивний відгук! Нам дуже приємно і важливо знати, що наші зусилля помічають. Гарного Вам дня та відмінного настрою! ;)
Альона Колбасенко рекомендує цей магазин
19 липня 2018

Купив: Aналог Samsung MLT-D111S Картридж Совместимый (Неоригинальный) BASF (BASF-KT-MLTD111S), Замовлення № 143281

Замовляла картридж, зв'язалися швидко, ціна товару відповідала заявленій на сайті. Доставка оперативна. Рекомендую.
Відповідь представника «P.ua - BUY&PRINT®»
Доброго дня, Олено! Щиро Дякуємо за Ваше замовлення та зворотній зв’язок. Ми намагалися виконати Ваше замовлення ідеально. ;) Нам дуже приємно, що Вам сподобався наш сервіс. Гарного Вам дня та відмінного настрою! ;)
Inna Zhdanova рекомендує цей магазин
19 липня 2018

Купив: Картридж Canon, Замовлення №1430092

Отлично работают. Довольна очень. Будем дружить.
Відповідь представника «P.ua - BUY&PRINT®»
Inna, добрый день! Благодарим Вас, что нашли время поделиться своим впечатлением. Мы рады, что смогли оправдать Ваше доверие. Отличного Вам настроения! ;)
Gamer4 рекомендує цей магазин
9 липня 2018

Купив: Тонер BASF 130г BASF-BT-HP1005-130, Замовлення №142969

РЕКОМЕНДУЮ. Замовив, підтвердив, оплатив, отримав - все без затримок та проблем.
Відповідь представника «P.ua - BUY&PRINT®»
Доброго дня! Щиро Дякуємо за Ваше замовлення та зворотній зв’язок. Ми намагалися виконати Ваше замовлення ідеально. ;) Нам дуже приємно, що Вам сподобався наш сервіс. Гарного Вам дня та відмінного настрою! ;)
Олена Піскун рекомендує цей магазин
5 липня 2018

Купив: Фотобарабан SGT (DADM-1505) DAS-1505 для Canon i-Sensys MF-3010, Замовлення №142580

Відповідь представника «P.ua - BUY&PRINT®»
Добрый день, Елена! Спасибо за Ваш заказ и положительный отзыв! Нам очень приятно и важно знать, что наши старания замечают. Желаем Вам хорошего настроения!
vonat рекомендує цей магазин
5 липня 2018

Купив: Лазерний картридж HP 12A (Q2612A)

Все происходит быстро и четко. Хорошо поставлено информирование на e-mail и SMS. Посылка отлично упакована, прилагаются все документы на товар + маленький подарок. Мелочь, а приятно! Рекомендую!!!!! Молодцы, отлично работаете!
Відповідь представника «P.ua - BUY&PRINT®»
Добрый день! Благодарим Вас, что нашли время поделиться своим впечатлением. Мы рады, что смогли оправдать Ваше доверие. Отличного Вам настроения! ;)
21 червня 2018

Купив: чип к картриджу, Замовлення №142246

покупаю чипы и тонер постоянно, рекомендую, отдельное спасибо Дмитрию
Відповідь представника «P.ua - BUY&PRINT®»
Добрый день! Спасибо за Ваш заказ и обратную связь о нашем сервисе. Мы старались выполнить Ваш заказ максимально качественно. Нам очень приятно, что мы смогли оправдать Ваше доверие. Хорошего Вам настроения!;)
Iye Vice рекомендує цей магазин
20 червня 2018

Купив: HP 122 Black + HP 122 Color Набор Картриджей (Combo Pack) (CR340HE), Замовлення №141609

В комплекте шла фотобумага. На деле к комбо-заказу прилагалась авторучка - фирменная фишка магазина. Всегда приятно!)
Відповідь представника «P.ua - BUY&PRINT®»
Iye Vice, добрый день! Благодарим Вас, что нашли время поделиться своим впечатлением. Мы рады, что смогли оправдать Ваше доверие. Отличного Вам настроения! ;)
Ігор Шпаргалюк рекомендує цей магазин
19 червня 2018

Купив: чорнило чорне пігментне до Canon PG-510, Лазерний картридж Canon PG-510 (2970B001/2970B007)

Номер замовлення не пам'ятаю. Менеджер зв'язався вчасно; замовлення було виконане швидко. Купую в КУПИ и ПЕЧАТАЙ® не вперше. Рівень обслуговування - високий.
Відповідь представника «P.ua - BUY&PRINT®»
Доброго дня, Ігоре! Щиро Дякуємо за Ваше замовлення та зворотній зв’язок. Ми намагалися виконати Ваше замовлення ідеально. ;) Нам дуже приємно, що Вам сподобався наш сервіс. Гарного Вам дня та відмінного настрою! ;)
tolstonogov рекомендує цей магазин
12 травня 2018

Купив: Лазерний картридж BASF KT-Q3960A, Замовлення №139632

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Відповідь представника «P.ua - BUY&PRINT®»
Добрый день! Огромное спасибо за Ваш отзыв и высокую оценку нашего сервиса. Мы очень стараемся! Желаем Вам отличного настроения и крепкого здоровья!