Artem Mysenko рекомендує цей магазин
3 травня 2022

Купив: Ноутбук Lenovo Flex-14IML (81XG000HUS)

Доставили в зазначений термін. Ним вже користуюся і дуже задоволений.
Відповідь представника «АратА»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, приємного користування, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних покупців.
Кремлев Александр рекомендує цей магазин
28 квітня 2022

Купив: Ноутбук ASUS ZenBook UX430UN (UX430UN-IH74-GR)

Ноутбук отримав вчасно і за ціною вказаною на сайті. Консультації надані ввічливо та професійно, все працює, дякую!
Галина Коротова рекомендує цей магазин
26 квітня 2022

Купив: Ноутбук Acer Predator Helios 300 PH315-51-74V4 (NH.Q3FAA.004)

Вдалося купити ноутбук за гарною ціною, головне забронювати до оплати) Надійшло все вчасно, покупкою дуже задоволена! Ціни часто нижчі за інші популярні магазини.
Александр рекомендує цей магазин
25 квітня 2022

Купив: Ноутбук ASUS ZenBook 15 UX534FTC Silver (UX534FTC-AS77)

Забирав замовлення з офісу, перевірив усе на місці, все добре.
Petro Sergiyovych рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 15IIL05 Graphite Gray (81YK000TUS)

Замовлення оформили телефоном. Наявність та ціна відповідали інформації на сайті. Оплату провадив при отриманні. Товар відправили на день замовлення.
Дмитро Анатолійович рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: Ноутбук HP Pavilion Gaming 17-cd1085cl (1W834UA)

Все добре, магазин рекомендую. Відправили швидко, товар якісний, претензій немає.
Іван Переста рекомендує цей магазин
19 листопада 2021

Купив: Ноутбук ASUS ZenBook 15 UX534FTC (UX534FTC-BH74)

Дуже швидко оформив замовлення, Ноутбуком залишився задоволений, загалом лише позитивні враження від покупки.
Сергій Про рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR II GL704GM (GL704GM-DH74)

Ноутбук, добре запакований, дійшов швидко. Все працює. Я задоволений.
Maksim Bumblebee рекомендує цей магазин
13 жовтня 2021

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR GL703GS (GL703GS-DS74)

Покупкою та обслуговуванням задоволений.
Михаил Михайлович рекомендує цей магазин
7 жовтня 2021

Купив: MSI GL75 9SD Gaming (GL759SD-072US)

Купил Ноутбук через сайт, все нормально, перезвонили, оформили, отправили.