Spacer рекомендує цей магазин
14 травня 2021

Купив: Samsung 870 QVO 4 TB (MZ-77Q4T0BW)

За час до закрытия магазина сделал заказ и не успевал забрать, ребята пошли навстречу и отправили через такси курьером. Сервис выше всяких похвал. Рекомендую этот магазин !!!
Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Добрий день, дякуємо за відгук. Приємних вам покупок в інтернеті. Адміністрація магазину
Ирина Кармалинцева рекомендує цей магазин
13 травня 2021

Купив: Телевизор самсунг, Замовлення №40549

Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Андрей Пригожин не рекомендує цей магазин
13 травня 2021

Хотів купити: Миша Logitech M220 Silent Mouse Red (910-004880)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Шановний клієнт , у нас на сайті близько 30 тисяч товарів, вони всі в точці видачі одночасно знаходитись не можуть, тому вам запропонували отримати як найшвидше за допомогою перевізника, а те що вам здався голос менеджера дядьою, то вже інша справа). Гарних вам покупок в інтернеті, з повагою адміністрація.
У вас четко написано, что можно забрать покупку самостоятельно из офиса продаж Cifrosvit.com.ua!!! По факту, вы эту возможность не предоставляете! В вашем случае должны последовать извинения!
13 травня 2021 Відповісти
Представник магазину «Cifrosvit.com»
Приносимо вибачення за незручності. Адміністрація.
13 травня 2021 Відповісти
bhfo не рекомендує цей магазин
12 травня 2021

Хотів купити: Монітор Dell P2421D (210-AVKX)

Сподобалося: асортимент

Намагався встановити контакт та отримати додаткову консультацію - і тут мене спіткало розчарування - швидка відповідь у зручному для покупця форматі це не про Cifrosvit.com. Дивись скрин
Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Добрий день, приносимо вибачення за незручності, ми вже знаємо про цю проблему, що коли до нас пишуть з мобільних пристроїв, то нажаль нам не доходять запити, займаємся усуненням даного недоліку. Адміністрація.
Gryzlik7 рекомендує цей магазин
7 травня 2021

Купив: Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha S Blackout (HX-HSCAS-BK/WW), Замовлення №40495

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Всё отлично , заказал онлайн , перезвонили с персоналом магазина всё вежливо обсудили . Получил товар в максимально быстрые сроки , даже добавить нечего . Рекомендую этот магазин для ваших покупок !
os99 рекомендує цей магазин
29 квітня 2021

Купив: Gigabyte GeForce RTX 3080 TURBO 10G, Замовлення №210426-1

Zarina Archakova рекомендує цей магазин
21 квітня 2021

Купив: SSD Samsung 970 EVO Plus 2TB M.2 NVMe, Замовлення №40250

Очень быстро и оперативно работают.
galina рекомендує цей магазин
19 квітня 2021

Купив: Оперативная память

Заказали онлайн, выслали товар на след рабочий день. К сожалению, мы ошиблись с параметрами. Созвонились с менеджером, вернули товар и через два дня получили возврат суммы с полном объеме. Спасибо Максиму.
17 квітня 2021

Купив: SSD накопичувач Samsung 980 PRO 1 TB (MZ-V8P1T0BW)

Замовив, отримав товар на наступний день. Документи в наявності.
Barabas рекомендує цей магазин
8 квітня 2021

Купив: Пылесос Dyson V8 Animal, Замовлення №39988

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару

В пользовании уже две недели. Немного по торговался и купил по самой выгодной цене на хотлайн. Привезли в оговоренные сроки. Все работает. Пылесосом доволен. Магазин рекомендую