Андрей Василенко рекомендує цей магазин
7 квітня 2021

Купив: Palit GeForce RTX 3070 JetStream

Отличный интернет магазин, заказывал недавно у них видеокарту, цена соответствовала заявленной на официальном сайте. Продавец к своему клиенту относятся с большой ответственностью, помогает в выборе, и если нужно пойдет на встречу. Очень советую данный интернет магазин!
Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Добрий день, дякуємо за відгук. Приємних вам покупок в інтернеті. Адміністрація магазину
UnToxa рекомендує цей магазин
24 березня 2021

Купив: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Dyson V7 Motorhead, Замовлення №40012

Вже не вперше купую тут техніку, все як завжди, торг, чітка доставка. Рекомендую
Андрей Стадник рекомендує цей магазин
18 березня 2021

Купив: Телевізор Samsung QE55Q60TAUXUA, Замовлення №39938

Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Добрий день))). Коли купують з таким настроєм, то жодне відключення смарту вам точно не грозить, і про рекламацію теж можете забути, він освячений). Гарних вам покупок в інтернеті. Адміністрація.
И забыл написать - телевизор сертефицирован, серийный номер в конце заканчивается на UXUA (что, по словам менеджера из другого интернет магазина, быть не может), трилистник тоже есть. Так что очень надеюсь, что смарт ТВ мне не отключат)))
18 березня 2021 Відповісти
kuchmavn не рекомендує цей магазин
16 березня 2021

Хотів купити: (06G-P4-1068-KR) EVGA GeForce GTX 1660 SUPER SC ULTRA GAMING (06G-P4-1068-KR), Замовлення №210310-3

Заказал товар (06G-P4-1068-KR) EVGA GeForce GTX 1660 SUPER SC ULTRA GAMING (06G-P4-1068-KR) заказ №210310-3 от 10.03.21 - магазин не высылает гарантийные талоны на товар
Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Шановний клієнт, ми пішли на всі ваші побажання, відправили відеокарту в період майнингу і дефіциту без усіляких передплат, при вартості більше 18 тисяч гривен. Ви довго не забирали, потім передзвонили попрохали не повертати назад і при цьому обіцяли залишити передоплату, але так нічого і не перевели. В кінцевому випадку ви відмовилися на пошті від посилки аргументуючи тим, що нема гар. талону, ХОЧА ВАМ ПОЯСНИЛИ ЩО ГАРАНТІЯ ЙДЕ ВІД ВИРОБНИКА ПО РЕЄСТРАЦІЇ ПРОДУКТУ.
Шановний продавець, товар прийшов на пошту 13.03.21 (субота) - прийшов за ним на Нову Пошту - у вівторок (16.03.21) тому Ваше твердження, що я ДОВГО не приходив - Не відповідає дійсності. Зателефонував зразу ж в Ваша магазин. Відсутність Гарантійного талону - чітко не пояснили, а також на прохання дати телефон сервісного центру, або мого міста Херсон або телефон сервісу по Україні - сказали що його не має. Відеокарта потрібна для прямого Використання в ПК, а саме для Відеоігор !
16 березня 2021 Відповісти
Представник магазину «Cifrosvit.com»
Шановний клієнт, дуже прикро, що від вашого не розуміння стосовно гарантії призводить до негативного відгуку, та ще й до фінансових втрат компанії від покатушок товару, ви ж свою обіцянку не виконали. Гарного дня!!! Вдалих вам покупок в інтернеті. Адміністрація.
17 березня 2021 Відповісти
Якщо би, Ваш менеджер чітко та аргументовано повідомив що Гарантійний талон на Відеокарту Evga - не потрібен та надав би телефон Сервісу Evga в Україні, то я як покупець обов"язково забрав би Товар. Але безгарантійні вироби навряд би хтось купив би. Гарного і вам дня!
17 березня 2021 Відповісти
micle scofild не рекомендує цей магазин
16 березня 2021

Хотів купити: СОКОВЫЖИМАЛКА GORENJE JC 900 E

замовив в суботу СОКОВЫЖИМАЛКА GORENJE JC 900 E сьогодні уже вівторок до мене так ніхто і не зателефонував
Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Шановний клієнт з вами намагалися зв'язатися, нажаль ви не підняли слухавку коли ми телефонували. Так ми визнаємо свою помилку, що повторно з вами не зв'язалися після вихідних днів, приносимо свої вибачення. Адміністрація.
Юлия Белетеева рекомендує цей магазин
26 лютого 2021

Купив: Телевізор LG 43LM6300, Замовлення №39677

Покупали телевизор, всё прошло без проблем, гарантия официальная, покупкой довольны. Рекомендую!!!
Антонина Ступакова рекомендує цей магазин
25 лютого 2021

Купив: Ручний пилесос дайсон, Замовлення №39128

Купувала ручний пилосос, доставка швидка, гарантія є, невеликий торг, бо була низька ціна, що ще потрібно. Рекомендую.
Дмитрий Тележенко рекомендує цей магазин
22 лютого 2021

Купив: Спортивний годинник Suunto 9 BARO GOLD LEATHER (SS050256000), Замовлення №39703

Профессионально работают,от момента заказа до получения абсолютно всё прошло красиво, консультация исчерпывающая,товар соответствует ожиданиям. Приятно удивлён что можно торговаться даже от самой низкой цены в интернете,реально! Спасибо Вам!Процветания Вам и отличных продаж))
Павел Завязун рекомендує цей магазин
21 лютого 2021

Купив: Смартфон Google Pixel 4a 6/128GB Barely Blue

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Телефон отправили через пару часов после заказа, спустя сутки товар уже был у меня. Самая низкая цена, которую удалось найти. Наличие и стоимость соответствуют информации на сайте. Примечание: телефон перепрошит продавцом, т.к. версия США и pixel официально не продается в Украине, обновления прошивки ставятся без проблем. Так же учтите американскую вилку в зарядном устройстве
Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Добрий день, дякуємо за відгук. Приємних вам покупок в інтернеті. Адміністрація Cifrosvit.com
Tiristion рекомендує цей магазин
16 лютого 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 mini 256GB Black (MGE93), Замовлення №39566

Покупка пройшла без проблем, доставку організували швидко. Роботою магазину задоволений.
Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Добрий день, дякуємо за відгук. Приємних вам покупок в інтернеті. Адміністрація