SENA рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: SSD накопичувач WD Black SN770 1 TB (WDS100T3X0E), Замовлення №155750

Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день. Дякуємо, за позитивний відгук! Ми дуже раді, що змогли Вам допомогти та у Вас лишилися тільки позитивні враження від покупки. З нетерпінням чекаємо нових звернень від Вас! З повагою менеджер підтримки АKS.ua
temp не рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Хотів купити: Динамик Sony Xperia Z5 Compact Mini E5803 / Xperia Z5 Compact E5823 Полифонический (Buzzer) Original, Чохол GETMAN Ease logo Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7S Transparent

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Надайте, будь ласка, номер замовлення, щоб ми могли розібратися у ситуації.
ви не надали його. перша смс від вас була вже з номером ттн НП
29 лютого 2024 Відповісти
а, ще я писав на пошту з проханням до керівництва зв'язатися зі мною, але не отримав відповіді
29 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «AKS.ua» відповів на коментар temp
Номер замовлення надається в чеку зверху, в якому вказані усі товари, які Ви замовляли
18 березня 2024 Відповісти
POWER ПК не рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Акумуляторна батарея Merlion 6V 6Ah AGM (GP660F1), Замовлення №127892

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що трапилася така ситуація. Приносимо вибачення за спричинені незручності. Вся інформація, отримана від Вас, буде обов'язково прийнята в роботу і допоможе нам покращити якість сервісу. Сподіваємося на майбутню співпрацю та докладемо максимум зусиль, щоб такі ситуації більше не траплялися. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
Стас Андреев не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Хотів купити: Стаціонарний медіаплеєр Ugoos AM8 4/32GB

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Заявленного товару нема в наявності , хочуть гроші наперед без будь якої гарантіі.
Відповідь представника «AKS.ua»
-VlaD- Viper не рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Аккумулятор Verico Loop Energy AA / R6 1700mAh USB Type-C, Аккумулятор Verico Loop Energy AA / R6 1700mAh USB Type-C Li-ion 4шт (1UDBT-A1WEAC-NN), Замовлення №140322

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! По данному замовленню 140322 наш оператор намагався до Вас додзвонитися 5 разів на два номери, які Ви надавали при оформленні замовлення 14.02 в день замовлення. Така ж ситуація 12.02 попереднього замовлення, додзвонитися було не можливо, телефонували 2 рази, після того Ви оформили в тг, надали Вам реквізити. Оплати не було. Ви телефонували два рази 17.02 в сб ввечері. Інформування клієнтів про прибуття товару надається через СМС-повідомлення, про яке завжди надається при оформленні замовлення. Ви прийшли за замовленням, недочекавшись смс-повідомлення, коли не весь товар був на магазині.
221 Oleksiy Savenok не рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Дисплей iphone 7 ips, Замовлення №128360

Сподобалося: фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Звʼязались зі мною після 100500 дзвінків їм і виявилось що гвинтики всередині біля динаміку подерли фарбу, бо туди був не тей вкручений гвинтик, хоча сам туди я не ліз і мав справу з кнопкою і самим дисплейом, мені абсолютно відмовили, тепер я котрий невдаха з бракованим дисплеем від акс юа
10 лютого 2024 Відповісти
Сергей не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Knowledge Zenith D-Fi Tuning Black, Замовлення №125812

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Дуже захопливо чекати повернення коштів 3-4 дні, в той час коли оплата пройшла меньше ніж за 6 хвилин.
Маргарита 07 не рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Батарея Huawei p smart plus 2018, Задня кришка Huawei p smart plus зі склом Original, Замовлення №116122

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовляла на даному сайті акумулятор та задню кришку, пришли копії що акумулятора що кришки, хоча на при замовленні написано що оригінал, батарея може тримати наприклад 32%, заглючить телефон після перезавантаження буде 5%,задня панель з кривою камерою, і як вказано вижче копія. Не рекомендую цей магазин!!!
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! В характеристиках вказано, що товар є оригінал (Китай), тобто не є 100% оригіналом, так як фірма Huawei не випускає запчастини. На кожен аккумулятор надається гарантія, і якщо Вас не влаштовує по якості товар, Ви можете повернути його за гарантією та отримати за Вашим побажанням: заміну чи повернення коштів. З Вами зв'яжеться менеджер для уточнення цих деталей. Гарного дня!
Vadym Chub не рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Акумулятор Xiaomi mi9/ BM3L, Замовлення №173957

Батарея з гарантією у 12 міс. здулась через 5. Почав писати за повернення на всі контакти. Відповіді не було. Десь через тиждень передзвонили. З того часу вже місяць майже пройшов. Зараз АКБ лежить на пошті і її ніхто не забирає. Людині поставив старий акумулятор. Дзвоню кожен день - кажуть "Передамо логістам". Мабуть куплю новий в іншому місці.
Roman 1976 не рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Аккумулятор poco f2 pro, Замовлення №102220

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовив товар, прийшло підтвердження про замовлення, на наступний день виявилось, що товару немає в наявності, не рекомендую даний магазин!