Alexander Lebedev рекомендує цей магазин
16 березня 2018

Купив: Port Designs 17.3\\\\\\

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

как всегда на высшем уровне
Спасибо за отзыв!
www.mrwery.www не рекомендує цей магазин
20 січня 2018

Хотів купити: Відеокарта MSI Radeon RX 550 AERO ITX 2G OC, Замовлення №1801195926

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

19 січня о 9:24 заказав три відеокарти RX550 по 3035 грн за штуку. Прийшло повідомлення що заказ прийнято і що зі мною зв’яжуться. Однак на зв'язок ніхто не вийшов, а сьогодні 20 січня о 12:16 прийшло смс що моє замовлення відмінене без зазначення причин. Хоча вчора 19 січня о 11:01 дана відеокарта продавалась по більшів ціні а саме 3462 грн і була в наявності. Не буду рекомендувати даний магазин оскільки на зв'язок менеджери не виходять, замовлення без зазначення причин відміняються
Відповідь представника «SOKOL.ua»
Дякую за зворотній зв'язок. Перш за все, звичайно, прийміть мої вибачення за доставлені незручності. Дійсно, з Вашим замовленням вийшло недобре. Роботу з відповідальними провели. Хочу запропонувати Вам знижку при наступному замовлення, щоб Ви змогли в повній мірі оцінити якість обслуговування в нашому магазині.
Roma Doom не рекомендує цей магазин
18 січня 2018

Купив: Кишеня внутрішня AgeStar SSMR2S Silver

Не сподобалося: , замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Відповідь представника «SOKOL.ua»
Дякуємо за критичний зворотній зв'язок. Будь ласка, напишіть мені номер Вашого замовлення, щоб ми могли розібратися в ситуації, що склалася.
Доброго дня! Сама критика не була основною метою. Номера змінювали через додаткове замовлення, останній номер був 1801025974
27 січня 2018 Відповісти
Гість відповів на коментар Roma Doom
Прийміть вибачення, за доставлені незручності. В якості компенсації, пропонуємо Вам знижку при наступному замовленні.
29 січня 2018 Відповісти
Дякую! А як нею можна скористатися? Робити звичайне замовлення?
31 січня 2018 Відповісти
ВК не рекомендує цей магазин
17 січня 2018

Хотів купити: Комплект постільної білизни Белорусский лен 15с4 Аккорд двуспальный

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Не соизволили даже позвонить.
Відповідь представника «SOKOL.ua»
Пожалуйста, напишите мне номер Вашего заказа или контактный номер телефона.
Олексій не рекомендує цей магазин
12 січня 2018

Хотів купити: PALIT GeForce GTX1050Ti (NE5105TS18G1-1071D), Замовлення №1801105645

Yevhenii Sheremet не рекомендує цей магазин
16 грудня 2017

Хотів купити: Мережевий фільтр-подовжувач SVEN Classic 2 1,8 м, Мережевий фільтр-подовжувач SVEN Optima Base 5 м, Замовлення №171213535

Відповідь представника «SOKOL.ua»
Спасибо за обратную связь. Прежде всего, конечно, примите мои извинения за доставленные неудобства. Действительно, с Вашим заказом получилось нехорошо. Работу с ответственными провели. Хочу предложить Вам скидку при следующем заказа, чтобы Вы смогли в полной мере оценить качество обслуживания в нашем магазине.
Валера Шелепов не рекомендує цей магазин
12 грудня 2017

Хотів купити: Процессор Intel I5-8400

Не соответствует наличию, не рекомендую этот магазин
Відповідь представника «SOKOL.ua»
Добрый день! Примите извинения за сложившуюся ситуацию. Работаем над этим. Готов предложить Вам скидку при следующем заказе в нашем магазине.
Ловлю на слове если ли появится это процессор вы мне делаете скидку
12 грудня 2017 Відповісти
27 листопада 2017

Хотів купити: Ноутбук HP 250 (W4N03EA)

Юрий Сергеевич не рекомендує цей магазин
24 листопада 2017

Хотів купити: Видеокарта MSI GeForce GTX 1060 3GT OC, Замовлення №1711245171

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Сделал заказ в двух магазинах. В этом и другом кто первый позвонит у того и куплю. Перезвонили оперативно, подтвердили наличие в 15.05 часов. Я отменил заказ в магазине-конкуренте. В 18.37 перезванивают, мол вы заказывали карту, а они мол по этой цене закончились. Можем Вам предложить такую же но по цене на штукарь больше. Отличное предложение. Потеряно 4 часа времени. Спасибо.
Відповідь представника «SOKOL.ua»
Примите извинения за эту ситуацию.Работаем над этим. Готов предложить Вам скидку при следующем заказе в нашем магазине.
Skif рекомендує цей магазин
27 жовтня 2017

Купив: Видеокарта GigaByte GeForce GTX1050 (GV-N1050OC-2GD) (GV-N1050OC-2GD), Замовлення №1710125975

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Трошки з запізненням, але напишу відгук. Магазином користуюсь з 2010 року, періодично. Ось і зараз, купив відеокарту. Все добре. Хочу дати пораду. Дайте завдання АйТішникам, щоби вони попрацювали над опцією завершення заказу. Я там не зміг вибрати доставку по адресу. Прийшлось вибирати на відділення, а в коментарях уже добавляти, куди відправляти.
Відповідь представника «SOKOL.ua»
Дякую за відгук!Візьмемо до уваги Ваше зауваження.